Karadeniz Pet

ishalden beyaz dışkıya döndü

şimdi araştırdım veterinerlerde satılıyormuş. eczanede satılan muadili var mı ? bir tek eczanedeki ilaçları alabilirim

hocam hiç mi veteriner yok etrafınızda.Hiç arabaya vs binip gidebileceginiz vaktiniz yokmu.Ben bu konuyu gördükçe kahroluyorum resmen izmir-istanbul olsa kanatlıdan anlayan veterinerler varda sizin çevrenizde yok hiç sanırım zaten ülkenin genel sorunu kanatlı veterineri yok

şimdi araştırdım veterinerlerde satılıyormuş. eczanede satılan muadili var mı ? bir tek eczanedeki ilaçları alabilirim
Evet veterinerlerde satılıyor. Eczane ilaçları olarak bunun muadili yok. Size Facebook tan bir kişiyi önermiştim onda cocci stop var. Aynı etken maddeye sahip(toltrazuril) içeriyor. Kart durumunuz nedir. Eğer Bi sorun yoksa o kişiden temin edebilirsiniz.

Evet veterinerlerde satılıyor. Eczane ilaçları olarak bunun muadili yok. Size Facebook tan bir kişiyi önermiştim onda cocci stop var. Aynı etken maddeye sahip(toltrazuril) içeriyor. Kart durumunuz nedir. Eğer Bi sorun yoksa o kişiden temin edebilirsiniz.
kartım düzelmedi maalesef. başka yapabileceğim bir şey var mı başka bir ilaç falan? yoksa bir süre dinlendirelim mi bu sürede de diazyme kullanırım

hocam hiç mi veteriner yok etrafınızda.Hiç arabaya vs binip gidebileceginiz vaktiniz yokmu.Ben bu konuyu gördükçe kahroluyorum resmen izmir-istanbul olsa kanatlıdan anlayan veterinerler varda sizin çevrenizde yok hiç sanırım zaten ülkenin genel sorunu kanatlı veterineri yok
maalesef :( buradaki bütün veterinerleri aradım görüştüm kanatlılara bakmıyorlarmış hadi bakmalarını geçtim ilaçlarını da satmıyorlar. yine ararım veterinerleri eğer ellerinde recainin dediği ilaç varsa gidip alırım. normalde evlere geliyorlar ama bir tek kedi köpek için. köpeğimi kontrol etmeleri için çağırıp ilacı öyle getirmelerini istesem bin ton sorun çıkartacaklar biliyorum. ilaç temin etmelerini istemiştim sulphamezathine almadan önce ama temin edemeyiz dediler nasıl edemiyorlarsa artık

yani gidip bütün veterinerleri tek tek dolaşma imkanım da yok birebir görüşemem merkeze uzak bir yerdeyim sahil kesiminde. kanatlılara bakmasalar bile en azından ilaçları bulundurmaları veya temin etmeleri gerekiyor. burada tavukçuluk yapan çok insan da var saçmalık yaptıkları şey

kartım düzelmedi maalesef. başka yapabileceğim bir şey var mı başka bir ilaç falan? yoksa bir süre dinlendirelim mi bu sürede de diazyme kullanırım
Sulphamezatine yi 7 güne tamamla. Tamamladıktan sonra probiyotik ve multivitamin takviyesi yap grimsi. Bunları yapana kadar da ilacı temin etmeye çalış.

yani gidip bütün veterinerleri tek tek dolaşma imkanım da yok birebir görüşemem merkeze uzak bir yerdeyim sahil kesiminde. kanatlılara bakmasalar bile en azından ilaçları bulundurmaları veya temin etmeleri gerekiyor. burada tavukçuluk yapan çok insan da var saçmalık yaptıkları şey
Tavukçuluk yapan insanlara sor, ellerinde Olabilr baycox %2,5. Tavukçularda kullanıyor bu ilacı. Sor belki bulursun.

maalesef yokmuş. şimdi ne yapacağım? buradaki veterinerlerde kanatlılar için ilaç yok ama tekrar hepsini arayı yoksa da getirmelerini isteyeceğim en azından şansımı deniyim
Şansınızı deneyim Bi de başka tanıdığınızın kartını kullanma imkanınız varmı rica edip dediğim kişiden ilacı temin edebilirsiniz.

Geri