Karadeniz Pet

Hasta mıdır ?

http://www.muhabbetkusuyardim.net/yavru-muhabbet-kusu-elle-besleme-mamasi-nasil-yapilir Ağzına yumurta sarısı damlatın.

evet damlatırsanız iyi olur şırınga için de nöbetçi eczane fikrini sunmuştum ben olsam alırdım vakit geçmeden. Balı da unutmayın.
Hocam şurup içirdik veteriner önerisi cicibebe sütle besledik veteriner vitamin içirdik su ile başka ne önerirsiniz siz

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam şurup içirdik veteriner önerisi cicibebe sütle besledik veteriner vitamin içirdik su ile başka ne önerirsiniz siz

Hangi şurup? Önerilerimi yazdım elle besleme, bal vs. Geçmiş olsun güzel gelişmeleri bekliyoruz.

Şurup mu veteriner önerisi? Anlayamadım. Kuşlara süt ve süt ürünleri verilmemelidir ayrıca. Size tavsiyem cicibebe ve haşlanmış yumurtayı iyice rendeleyip suyla mama kıvamına getirmeniz.

Maalesef öldü arkadaşlar herşeyi denedim . Allah beni affetsin . herşey içi teşekkürler sağlıcakla kalın

Başınız sağ olsun. Kimse böyle olsun istemezdi.

Benim hatamdı daha düzgün bakmalıydım.

Acemiliğinize gelmiş biraz. Fakat dedigim gibi kimse istemezdi. Bundan sonra kuş beslerseniz bence çok şanslı bir kuş olacaktır.

benim yavru ( adı şaşkın ) ilk getirdim baktım aç kalıyor, veterinere götürdüm, bir kaç vitamin ile antibiyotik verdi, ithal mama aldım. mama aldıktan sonra patır patır işemeye ciklemeye başladı, anne babaya geri götürdüm, 15 gün sonra tosun gibi geldi, yem kırmayıda öğrenmiş, eve tekrar geldikten bir hafta sonra kendi dışarı çıkmaya başladı. kafes üstünde otururken yanına gidiyorum, parmağıma geliyor, şimdi omzumu öğrendi oraya atlıyor, evni içinde omzumda geziyor, demek istediğim anne baba yakındaysa 10-15 gün onlar beslesin

Geri