Karadeniz Pet

Dışkı

Rica ederim bilgim dahilinde cevaplarım sorularınızı. Evet tecrübe kazanıyor insan maalesef petshoplar kafasına göre dişi erkek diyebiliyor
vala yıyene bır dısı bır erkek dıye aldık malesef ıkısıde dısı cıktı ben verdım erkegı olmaı beyenmedı dısı sıze bahsettıgım erkegı bır arkadasa verdım onun dısıle anlastılar

Çok teşekkür ederim söylediğimi dikkate aldığınız için çok mutlu oldum siz dediğiniz de çünkü petshopları kötülüyor gibiyim de kimsenin kazancında gözüm yok sadece çok pis ortamlar dikkat etmiyorlar hiç maalesef önce para diye yaklaşıyorlar bu işe. Siz de yanına eş alınca anlaşırlar yavruları olur inşallah 🙂

Çok teşekkür ederim söylediğimi dikkate aldığınız için çok mutlu oldum siz dediğiniz de çünkü petshopları kötülüyor gibiyim de kimsenin kazancında gözüm yok sadece çok pis ortamlar dikkat etmiyorlar hiç maalesef önce para diye yaklaşıyorlar bu işe. Siz de yanına eş alınca anlaşırlar yavruları olur inşallah 🙂
ınsallah vala bende konuları cvplamaya basladı anladıgım kadarıyla burada etıketlemeyı bılmıyom malesef yenı katıldım bılgım oldugu kadarıyla bazı kısılere yazıyom sıze bu konudan yazmak aklıma geldı o kahve rengı konulu baslıkta

ınsallah vala bende konuları cvplamaya basladı anladıgım kadarıyla burada etıketlemeyı bılmıyom malesef yenı katıldım bılgım oldugu kadarıyla bazı kısılere yazıyom sıze bu konudan yazmak aklıma geldı o kahve rengı konulu baslıkta
İstediğiniz zaman yazıp sora bilir siniz. Sizde zamanla tecrübe kazanırsınız inşallah. Etiketlemek içinde @ işaretini yazın boşluk bırakmadan etiketliyeceğiniz kişinin kullanıcı adını yazın

İstediğiniz zaman yazıp sora bilir siniz. Sizde zamanla tecrübe kazanırsınız inşallah. Etiketlemek içinde @ işaretini yazın boşluk bırakmadan etiketliyeceğiniz kişinin kullanıcı adını yazın
tesekkurler bugun bı kac konuya yazdım bıldıgım kadarı ıle

Evet ne yorum yaptıkça rankınız yükselir 1000 üzerinde yorum yaparsanız bilgili üye ola bilir siniz

Kesinlikle yanlış değil çünkü o sorunlar da tecrübe kazanıyorsunuz bunu paylaşmanız çok güzel bir şey

Bende 2 çift var ama ben hint bülbülü besliyorum
bende kı dıskı henuz gecmedı sasırdım ıyıce baska napsam kı sızın dedınız elektrolıt de yaptım ıshal ılacı kullandım probıyotık kullandım gexmedı dıskısı da yapısmıyo cok sulu yapıyo baska napsam kı

bende kı dıskı henuz gecmedı sasırdım ıyıce baska napsam kı sızın dedınız elektrolıt de yaptım ıshal ılacı kullandım probıyotık kullandım gexmedı dıskısı da yapısmıyo cok sulu yapıyo baska napsam kı
Resim ekler misiniz çok su içtiği için de sulu ola bilir

Mesela dışkı kuruyunca siyah ola biliyor o zaman korkmaya gerek yok

Mesela dışkı kuruyunca siyah ola biliyor o zaman korkmaya gerek yok
evet onu bılıyom bı kac besledım kuslarım vardı kanarya muhhabeım vardı kanarya 2 sene muhabbet bes sene yasamısdı bundan bı on sene önceydı ama o hayvanlara bu kadar ozenmemıstım

evet onu bılıyom bı kac besledım kuslarım vardı kanarya muhhabeım vardı kanarya 2 sene muhabbet bes sene yasamısdı bundan bı on sene önceydı ama o hayvanlara bu kadar ozenmemıstım
Benim de hint bülbülüm vardı ilk kuşum 4 yıl yaşadı geçen eylülde kaybettim kuşumu ne vitamin verdim ne de probiyotik üniversite ye gittiğim de ailem baktı şimdi ki kuşlara bende çok özen gösteriyorum da bazen çok ta üzerine gitmemek gerek

Geri