Karadeniz Pet

Dışkı

aysegul1637

Paylaşımcı Üye
merhaba muhabbet kusumun ishalıne çozum bulamadım probıyotık takvıyesı elektrolık takvıyesı onermıstı arkadaslar 2 gun probıyotık 1gun elektrolık takvıyesı yaptım ama hala devam edıyor.internette okuduguma göre kanarya yemi ishali keser dıye acaba bende kanarya yemı alsam kesebılırmı.Tesekkurler...

suluğuna elma sirkesi damlatın. 2 gün 2 damla ishalini keser. Ondan sonra da tekrar bu durumu yaşamamak için 2 haftada 1 2 damla damlatın. Sirkenin kuşlara oldukça faydası vardır.

suluğuna elma sirkesi damlatın. 2 gün 2 damla ishalini keser. Ondan sonra da tekrar bu durumu yaşamamak için 2 haftada 1 2 damla damlatın. Sirkenin kuşlara oldukça faydası vardır.
sırke koyyom haftada 1 ama yaklasık 1aydır devam edıyo

Ekli dosyalar

• 20210316_140519.jpg
    20210316_140519.jpg
    835.2 KB · Görüntüleme: 25
yanı sulu dışkısı kagıdı ıslatıyor 1 aydır boyle ne yaptmsa gecmedı

haşlanmış patates, haşlanmış pirinç suyu (birkaç damla suluğa), yumurta sarısı gibi çözümler duymuştum bunları da deneyebilirsiniz. Marul salatalık gibi sebzeler vermeyin

haşlanmış patates, haşlanmış pirinç suyu (birkaç damla suluğa), yumurta sarısı gibi çözümler duymuştum bunları da deneyebilirsiniz. Marul salatalık gibi sebzeler vermeyin
Patates yumurta yemiyor pırınc suyu nasıl yapılıyor

Aspur kullana bilir siniz faydası olur

Nasıl verecegız yememi karıstırıp yoksa başka kaptami ne kadar sure verecegım ve mıktarı nasıl olmalıadasa
Pırınc lapası dedi arkadas onu nasıl yapıyorz kac gun vercegm suyu normal oda sıcaklığımi yoksa dolabdami beketecegm tesekurlr

Yeme de karıştıra bilir siniz başka kapta da ola bilir ben akdarı ve ikisini karıştırıyorum sürekli bulunur yemlikte ama yakın zaman da aspuru bırakıcam çünkü kuşları yağlandırıyor ara da vericem yani

Pırıncin kendisini atacam mi yoksa yermi haslaynca
Yarım çay bardağından biraz az su yarım çay bardağı pirinç katın elinizle ovalayın 3-5 dk sonra suyu süzüp suluğa ekleyin ama miktarı hakkında bişey diyemicem hepsini mi yarısını mı diye

Pki ne kadar sure durmalı sulukta ben hasladim ama sogunca versem olur dimi birde kac gğn devam etmeliyim aspurda alcagim kanarya yemi diye mi geciyor
Haşladıysanız faydası olmaz ne kadar kalması hakkında bilgim yok maalesef. Galiba kanarya yemi diye geçiyor

Geri