Karadeniz Pet

Bu çiftten ilk yumurtamız geldi

Masallah, gozunuz aydin. Benim disi 3'te birakti. Bakalim ben de heyecanla bekliyorum. Bereketli uretimler :)

İnşallah 3te 3 görürsünüz..teşekkürler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:05 --

Hepinizin adına çok sevindim sağlıklı yavrular

9e639c7ef324b27d08c20d22abd3bbe0.jpg

Sağolun inşallah :)

Sagolun Onur Bey... Darisi tum yavru bekleyen arkadaslara :)

Yuvadaki tuyler disinin kendine mi ait, kafesten mi topladi? Yastik gibi dosemis masallah :)

Son düzenleme:
Sagolun Onur Bey... Darisi tum yavru bekleyen arkadaslara :)

Yuvadaki tuyler disinin kendine mi ait, kafesten mi topladi? Yastik gibi dosemis masallah :)

Amin inşallah tüm bekleyenlere darısı..

Yuvadaki tüyler dişinin kendisine ait..kafesde altını yeni temizlemiştim o yüzden kafesten toplamış olamaz :)
Maşallah döşedi içeriye dediğiniz gbi hakan bey :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:38 -->-> Daha önceki mesaj 19:54 --

324b5c08a64a5fc7a38c16fc11c1ff6d.jpg

Evvelsi akşam baktığımda 6.gelmişti..bu akşam bakacağm muhtemelen 7 gelir..
Dolu gelir inşallah:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:23 -->-> Daha önceki mesaj 07:38 --

Bgn aldğm habere göre ilk yavrumuz yumurtadan çıkmış ..ilk yumurta dolu çıktı..darısı diğer 5ine inşallah..rabbim herkese nasib etsin..akşama fotoğraf atacağm :)

[MENTION=8007]Onur Antalya[/MENTION] Hayırlısı olsun. İnşallah tüylenip büyüdüklerini de görürsünüz. Bu arada yumurta kontrolü yaptınız mı? Kaçı dol kaçı boş. Eğer boş varsa altından alın. Boşa yatmasın dişi. Varsa biraz hamster talaşı koyun derim. Yavrular çarpık bacak olmasın sonra.

[MENTION=8007]Onur Antalya[/MENTION] Hayırlısı olsun. İnşallah tüylenip büyüdüklerini de görürsünüz. Bu arada yumurta kontrolü yaptınız mı? Kaçı dol kaçı boş. Eğer boş varsa altından alın. Boşa yatmasın dişi. Varsa biraz hamster talaşı koyun derim. Yavrular çarpık bacak olmasın sonra.

Sağolun.inşallah.yumurta kontrolünü yapmadm.nitekim tarihe göre bu ilk yumurtladığıydı ve dolu çıktı.diğerlerindende umutluyum.bir kaç gün daha bekleyeceğim ve duruma göre kontrol yapacağm.yuvanın içine talaş atmıştm fakat dişi pek kabül etmedi,kendi tüyleriyle doldurdu yuvalığı :)

Sağolun.inşallah.yumurta kontrolünü yapmadm.nitekim tarihe göre bu ilk yumurtladığıydı ve dolu çıktı.diğerlerindende umutluyum.bir kaç gün daha bekleyeceğim ve duruma göre kontrol yapacağm.yuvanın içine talaş atmıştm fakat dişi pek kabül etmedi,kendi tüyleriyle doldurdu yuvalığı :)
Pekii inşallah sağlıklı kuluçka dönemi geçirirler. Tekrar hayırlı olsun. İlk yavrularınız mı? Eğer öyleyse çok heyecanlı olur şimdi sizin için. Bu arada yavru gece mi gündüz mü geldi? Bu da önemli çünkü. Eğer gece gelir ve anaçlar farkedemezse yavru aç kalabilir. Dikkatli olmanız gerekebilir. Günde 2 kez kontrol edebilirsiniz yuvayı.

Evt ilk kez yavru alıyoruz heyecanlıyız :) be zmn çıktı bilmioruz ben şehirdışındaym eşim sabah farketti.bnde akşam bakacağm ve mama yapacağm :)

Evt ilk kez yavru alıyoruz heyecanlıyız :) be zmn çıktı bilmioruz ben şehirdışındaym eşim sabah farketti.bnde akşam bakacağm ve mama yapacağm :)
İlk yavru zamanı çok heyecan oluyor. Viklemeleri, et parçası olmaları, anaçların yavrulara bakmaları, yavrunun gelişimi kısacası her şey sizi çok meraklandırıp mutlu edecektir. Biraz daha büyüyüp ele gelince zaten başka bir duygu yaşayacaksınız. İnşallah anaçlarınız yavrularınıza çok iyi bakar ve çok sağlıkla büyürler.

İnşallah gerçekten çok güzel bşr süreç..ztn anaçlar maşallah dişi erkek hep yuvadalar..inş iyi beslerler.sağolun güzel dilekleriniz için

umarım devamıda gelir :D

[MENTION=8007]Onur Antalya[/MENTION] Hayırlı olsun seninkilerde 6 lamış maşallah :) İlk yavruda gelmiş benimki de salı günü geldi hayırlısıyla büyüdüklerini ele avuca geldiklerini de görürüz inşallah :)
Sen şanslısın birde ilkden dolu çıktı benimkilerin ilk 3 boş çıktı :)

umarım devamıda gelir :D

İnşallah sağolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:51 -->-> Daha önceki mesaj 07:50 --

[MENTION=8007]Onur Antalya[/MENTION] Hayırlı olsun seninkilerde 6 lamış maşallah :) İlk yavruda gelmiş benimki de salı günü geldi hayırlısıyla büyüdüklerini ele avuca geldiklerini de görürüz inşallah :)
Sen şanslısın birde ilkden dolu çıktı benimkilerin ilk 3 boş çıktı :)

Oo sizinde hayırlı olsn..kalan 2 side dolu çıkar inşallah sizin..bakalm bzm nolcak :)

Belli olmaz ama seninkiler daha dolu olucak gibi görünüyor daha ilkten dolu çıktı baksana :D Dediğim gibi hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde birtane bile çıksa büyüse o da çok güzel olur benim için ancak diğerleride çıkarsa ve büyürlerse daha bi güzel olur hemde kuşlarımın iyi bakıcı kuşlar olduğunu anlamış olurum diğer kuluçkalarında içim daha rahat olur.

Son düzenleme:
Maşallah çok güzeller..sağlıklı yavruları olur inşallah

Belli olmaz ama seninkiler daha dolu olucak gibi görünüyor daha ilkten dolu çıktı baksana :D Dediğim gibi hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde birtane bile çıksa büyüse o da çok güzel olur benim için ancak diğerleride çıkarsa ve büyürlerse daha bi güzel olur hemde kuşlarımın iyi bakıcı kuşlar olduğunu anlamış olurum diğer kuluçkalarında içim daha rahat olur.

İnşallah öyle olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:46 --

Maşallah çok güzeller..sağlıklı yavruları olur inşallah

Sağolun inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:47 --

f59988cc3e168a26d3991bf36dc71596.jpg

b72c668e5fd6745e78049d03f931afd5.jpg

Hey maşallah ben bakana kadar 2.de çıkmış yumurtadan..süphanAllah

Maşallah seninkilerin yumurtaları daha iri duruyor sanki benim kuşlarınkinden :) Rüyalarıma giriyor artık yavrular heyecandan, ne renk olmuşlar büyümüşler vs değişik rüyalar görüyorum :D

Heheh :) etkiliyor insanı valla..bilmiorumki iri mi değil mi :) bi büyüsünler bakalm göreceğiz inşallah

Geri