Karadeniz Pet

Bi bakar mısınız

Kuşunuz hastalanmış olabilir kabarık durması iyi değil vitamin takviyesi yapabilirsiniz üşüyor olabilir dediğim gibi gıcırdanması da hastalık belirtisi olmayabilir o konuda tam bir bilgi sahibi değilim ancak çok tatlı bir kuş hemen iyileşir inşallah ona iyi bakın :)

Umarım iyileşir durumdan benide haberdar edin Seda hanım

olur tabi ederim yarın ilk işim gidip vitamin almak olcak zaten

Evet kesinlikle soğuk havalardan dolayı kuşlar çok etkileniyor çok hassaslar

Kötü düşünmeyin lütfen bende 4 ay öncesi iki kuşumu bir kaç hafta ara ile kaybettim çok tarifi olmaz bir durulanacak lütfen kötü düşünmeyin umarım düzelir elinizden geleni yapın bize ihtiyaçları olan hayvanlar

pişman olyo insan aldğına bu yüzden vicdan ypıyo içi insanın

Öyle evet ancak elimizden geleni yaptığımız da pişmanlık en aza iniyor benim şuan evinde kuşum köpeğim balığım kaplumbağam var hayvanlar benim için çok kıymetli elimden geleni yaparım ancak bazen bazı şeyler kader siz uğraşın umarım Yaşar iyileşir ve eğer ki olumsuz bişey olursa da hayvan beslemekten vazgeçmeyin

kaplumbağam kçük kardeşm yüznden öldü kuş aldm babam uçamaz yavru salın dedi kapı açıktı uçtu gtti :) diğer kuşum yne kçük kardeşm yzünden öldü balıklarm faanustan atladı. tavşanım 5.kattan aşşağı atladı öldü btün talihsizlikler benm başşmda olnca normal olrak tedirgin oluyor insan :)

Evet biraz talihsizlik var gibi ancak umarım bu kuş talihinizi döndürür

inşallah öyle olur vitamn denicem bitlenmiş olsa btler görnür dmi gceleri

Evet hiç yaşamadım ancak yavruyken çok fazla kaşınıyorlar yani benim kuşum da öyle sürekli kendini temizliyor

Erkek olması eğitim açısından daha iyi bildiğim kadarıyla dişiler biraz hırçın oluyor hem konuşturabilirsiniz de :)

Kabarık.duran.kuşu.dışkısı.nasıl.sulu.mu?

resm attım kafesnde var bana normal gbii gelyo

IMG-20161030-WA0027.jpg

Geri