Karadeniz Pet

Bi bakar mısınız

Gözem Elma

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
3 aya yaklaşan erkek muhabbet kuşum var. Uğraşmama rağmen elime alışmadı. Konuşması için hala çaba harcıyorum. İleride yanına dişi bir kuş alıp yavrularının olmasını istiyorum. Dişi kuş ile anlaşmaları için dişi kuşu şuan mı almalıyım yoksa erkek kuşumun 7 aylık olmasını beklemeli miyim ? Yani şimdi alsam dişiyi daha mı iyi anlaşır eş tutarlar

Bence şimdi alın 6-7 aylıklarken yuvalık takin ztn 1-2 ayda yuvalik ne filan anca ögrenir ztn yaşı gelir ozamana ve küçükken beraber olan kuşlar daha kolay eş tutuyolar

kuşun hiç değişk sesler çıkarıyo muydu gözde kapı gcırtısı gbi

Evet çoğu zaman bozuk kaset gibi sesler çıkarıyor kendi kendine gıcır gıcır sesler çıkıyor ancak kısık sesle o yüzden anlamıyorum bişey

Hayır hareketlerinde vs hiç bir sorun yok forumda bir arkadaş konuşmaya çalışıyor olabilir demişti bununla ilgili

ben bi arkadaşa sordum o da foruma yaz dedi sende uzn süredir besliyomuşsun sna sorim dedim ve sürekli kaşınıyo bitli olmadğı halde

hiç bilmiyorm alırken sormadım 3 hafta oldu ben alalı yavru gibi görnyo

Resim atabilir misiniz acaba imkanınız varsa

IMG-20161030-WA0020.jpg

Tamam bekliyorum o halde kuşunuzun resmini

Resimler güncel mi yani sürekli böyle kabarık mı duruyor kuşunuz

evet bu akşam çektim yeni yeni byle kabarık durmaya başladı sürekli kendini sirkeliyor

Üşüyor olabilir yavru kuşunuz vitamin takviyesi yapabilirsiniz yavrular sık sık kendini kaşır ancak kabarık şekilde durması çok da iyi bir şey değil hareketleri nasıl peki hareketli mi yoksa gün boyu bir tünekte mi duruyor ?

değişiyo bazen çok hareketli yernde durmuyo bazende sadce tünekte duruyo

Geri