Karadeniz Pet
Probiyotik çok önemli hasta vs olmasını engeller zaten nature plan yıllardır hiç yem değişikliği yapmadı yeni nesil ürün vs cıkarmıyo. İnternetten alın derim. Ve de görselde attığımı alın. diğer modellerinin içinde probiyotik vb yok. Önerdiğim yemler sizin dediğiniz yemlere taş cıkartır. İnsanlar bu yemi bilmiyorlar aslında kullansalar çok memnun olurlar. Her zaman tavsiye ettim ediyorumda nature plan. Yemin arkasındayım ben. Size tavsiyem bu yemdir.
hocam merhabalar, dışkılar hala bu şekilde daha da öte bir düzelme yok aşırı ishal denilemez ama normal gibide değil hafif ıslak çıkıyor dışkılar bugün veya yarın kekik çayı vereceğim lakin çok vitamine falsn maruz kaldılar bir gün saf su vereyim yarın çay vereyim diyorum ne dersiniz dışkının durumu nasıl

hocam merhabalar, dışkılar hala bu şekilde daha da öte bir düzelme yok aşırı ishal denilemez ama normal gibide değil hafif ıslak çıkıyor dışkılar bugün veya yarın kekik çayı vereceğim lakin çok vitamine falsn maruz kaldılar bir gün saf su vereyim yarın çay vereyim diyorum ne dersiniz dışkının durumu nasıl
Hocam yazamadım programda sorun vardı çözüldü. 1-2 gün dinlensin taze su verin. Kekik çayını da verin taze sudan sonra. Kuşun ishali normal seviyede ama biraz var. Kuşlarınız dinlensin bu süreçte dal darı verin. Kuşları uçurmayın. Akşam bir daha dışkı fotoğrafını atın. Birde o zaman bakalım

Hocam yazamadım programda sorun vardı çözüldü. 1-2 gün dinlensin taze su verin. Kekik çayını da verin taze sudan sonra. Kuşun ishali normal seviyede ama biraz var. Kuşlarınız dinlensin bu süreçte dal darı verin. Kuşları uçurmayın. Akşam bir daha dışkı fotoğrafını atın. Birde o zaman bakalım
şimdi kekik çayı yaptım ama 2 gün taze su verin demişisniz ne yapayım şuan vermeyeyim mi

Evet 2 gün bekleyin

ben hazır yapmışken sorun olmaz diye düşünüp bugün kekik çayı verdim kuşlara ama kuşlarda bir sıkıntı yaratacağını düşünmem ona göre hemen alayım sulukları ne dersiniz?
Bu arada yem işini ne yaptınız sorma sahibi olmasın

Bu arada yem işini ne yaptınız sorma sahibi olmasın
hala bir karar veremedim dediğiniz yemi çok beğendim ben ama hiç bir petshop satmıyor internette satanlarda farklı yem açılmış yem falan gönderiyor diye yorumlar gelmiş hep güvenemedim, versele laga, vitakraft ve natureplan arasında kaldım zaten nature plan almak istiyorumda dediğim gibi güvenemiyorum internet satıcılarına.

merhaba yeniden, benim dişi kuşumda yemden başka bir şey vermememe rağmen yağlanmaya başladı sanırım gerçekten bu sorun yemden kaynaklıymış sizin önerdiğiniz yemin yağ oranı diğerlerine göre nasıl yağlanma yapar mı ve nereden hangi siteden almalıyım siz nereden alıyordunuz

merhabalar, siz biliyorsunuz yem markalarından iyi anlıyorsunuz. ben birkaç gündür araştırıyorum, vitakraftın şeker oranı yüksekmiş. versele laganın ham yağ oranı yüksekmiş, natureplanın ise bulduğum tüm satıcılarda kurtlu sahte ve açılmış yem gönderildiği bazense tarihi geçmiş veya farklı bir ambalaj paket gönderildiği yazıyor yani natureplanı gidip bir yerde bulmazsam asla almam, petshopta garden mix platin önerildi kilolu kuşlar için yüzde 6-7 falan yağ varmış versele laganın yarısı kadar neredeyse siz ne dersiniz garden mix güzel midir?

merhabalar, siz biliyorsunuz yem markalarından iyi anlıyorsunuz. ben birkaç gündür araştırıyorum, vitakraftın şeker oranı yüksekmiş. versele laganın ham yağ oranı yüksekmiş, natureplanın ise bulduğum tüm satıcılarda kurtlu sahte ve açılmış yem gönderildiği bazense tarihi geçmiş veya farklı bir ambalaj paket gönderildiği yazıyor yani natureplanı gidip bir yerde bulmazsam asla almam, petshopta garden mix platin önerildi kilolu kuşlar için yüzde 6-7 falan yağ varmış versele laganın yarısı kadar neredeyse siz ne dersiniz garden mix güzel midir?
Evet maalesef np nin çok sahtesi ve kurtlanmışı bulunuyor. Gardenmix iyidir yağ oranı düşüktür ama tohum çeşitliliği az tohum kalitesi düşüktür

Np nin yağ oranı 4,5-5 arasıydı diye hatırlıyorum. Birde sizin attığınız yanlış ürün benim attığım farklı. Attığım görseldeki ürün çiçeksepetinde mevcut. Satıcıyı arayın. Yemi orjinal olarak gönderin diyin. Şahsen ben öyle yapıyorum işede yarıyor. Ben tatildeyim 10 gün sonra döneceğim döndüğüm zaman size yemin fotosunu atarım. (BİRDE YEMİ ALDIKTAN SONRA PAKET EVE GELDİĞİNDE BUR VİDEO EŞLİĞİNDE AÇIN BİR SORUN OLURSA YEMDE ELİNİZDE KANIT BULUNSUN!!)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-08-22-14-05-14-032_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-08-22-14-05-14-032_com.android.chrome.jpg
    494.3 KB · Görüntüleme: 3
Np nin yağ oranı 4,5-5 arasıydı diye hatırlıyorum. Birde sizin attığınız yanlış ürün benim attığım farklı. Attığım görseldeki ürün çiçeksepetinde mevcut. Satıcıyı arayın. Yemi orjinal olarak gönderin diyin. Şahsen ben öyle yapıyorum işede yarıyor. Ben tatildeyim 10 gün sonra döneceğim döndüğüm zaman size yemin fotosunu atarım. (BİRDE YEMİ ALDIKTAN SONRA PAKET EVE GELDİĞİNDE BUR VİDEO EŞLİĞİNDE AÇIN BİR SORUN OLURSA YEMDE ELİNİZDE KANIT BULUNSUN!!)
bu 4.5-5 yağ oranı 500 gramında mı geçerli çünkü o kadar az olmaz gibi geldi 1 kilosunda bir de natureplan alamazsam hangisini önerirsiniz yağlanmaya karşı petshop gardenmix ve vitakraft önerdi natureplan için bulman zor çokta sahtesi var falan dedi, yani natureplan almazsam yağlanmaya karşı kuşlarında seveceği ne almalıyım?

merhaba, daha fazla sahte olduğunu düşündüğüm gold wings yem yerine, petshop tavsiyesi ile versele laga prestige aldım her markayı sordum ama bu üründe protein fazla olduğundan yağı dengelediğini, veterinerlerin bile tavsiye ettiği tek yem olduğunu söyledi doğru mu bilmem birde tohumların daha büyük olduğu söylenmişti forumda ama inceledim cidden diğerlerine göre daha küçük görünüyordu belki benim aldığım şansa iyiydi ama en iyisi buymuş denilene göre, siz ne dersiniz yağlanma yapabilecek bir yem mi? kaliteli midir? içeriğini ekliyorum.

merhaba, daha fazla sahte olduğunu düşündüğüm gold wings yem yerine, petshop tavsiyesi ile versele laga prestige aldım her markayı sordum ama bu üründe protein fazla olduğundan yağı dengelediğini, veterinerlerin bile tavsiye ettiği tek yem olduğunu söyledi doğru mu bilmem birde tohumların daha büyük olduğu söylenmişti forumda ama inceledim cidden diğerlerine göre daha küçük görünüyordu belki benim aldığım şansa iyiydi ama en iyisi buymuş denilene göre, siz ne dersiniz yağlanma yapabilecek bir yem mi? kaliteli midir? içeriğini ekliyorum.
hayırlı olsun bir sıkıntı olursa yazın

Hocam heralde ishal geçmemiş foruma yazmışsınız. Aldığınız YEMDE sıkıntı olabilir. Dışkı fotosu atın. Pirinç lapası verilebilir öyle görmüştüm faydası olmuş çoğu kişide. Kuşun suyuna ilaç koymayın kuşlar taze su içsinler. Yumurta maması verin. Tekrar yazın akşam

Hocam heralde ishal geçmemiş foruma yazmışsınız. Aldığınız YEMDE sıkıntı olabilir. Dışkı fotosu atın. Pirinç lapası verilebilir öyle görmüştüm faydası olmuş çoğu kişide. Kuşun suyuna ilaç koymayın kuşlar taze su içsinler. Yumurta maması verin. Tekrar yazın akşam
tam geçmiş gibiyken bizimkiler klimayı açmış baya düşük derecede Allahtan erken geldim eve hemen soğuğu kestim ishalde tabii yine ilerledi gold wings yemi değiştim versele laga aldım petshoptan ama tarihi falanda daha 1 yıl var bozuk olduğunu sanmam kokusuda normal bugünde kekik çayı verdim bakalım şuan düne göre daha iyi yani dünki dışkı bembeyazdı neden bilmem şuan rengi normal sadece ishal biraz fotoğrafını ekleyeceğim çekip.