Yumurta Maması Tavsiyesi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Üye silindi 33476
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yumurta havuc bebe bisküvisi rendeleyin brokoli varsa içine karıştırın on numara beş yıldız mama tarifi şu yaz aylarında yumurta kafeste en fazla 7 saat kalmalı
Bebe bisküvisi zararlı, içinde şeker var.

Yok ustam türkiye deki üreticilere sorun kendimde besledim ama herşey in fazlası illaki zarar, arkadaş e :) timekte verebilir..
Aynen etimek daha iyidir mesela. Bebe bisküvisinde şeker olduğundan dolayı zararlı ve de şeker iç mantarı çoğalıyor.

Kardeşim 1 yumurtayı tuzsuz yagsız bu yanmayan tavalar var onda iyice pişir hiç sıvılık kalmasın,pişirdikten sonran bugday ruseymi dok 3 5 liraya marketlerde var...Sonra icine istedigin sebzeyi dogra...10 numara basit mama.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim 1 yumurtayı tuzsuz yagsız bu yanmayan tavalar var onda iyice pişir hiç sıvılık kalmasın,pişirdikten sonran bugday ruseymi dok 3 5 liraya marketlerde var...Sonra icine istedigin sebzeyi dogra...10 numara basit mama.

Ben irmik kullanıyorum bebe bisküvisi yerine.Zararlımı?Hemen yaptığım tarifi bırakıyorum
-İyice haşlayıp soğuduktan sonra sarısının yarısınından birazcık azını,beyazını ise ondan bir daha azını kaseye atıyorum iyice ufalıyorum çatalla
-Bazen fındık koyuyorum sadece 1 tane.
-Havuç
-İrmik
-Zarsız yumurta kabuğunu havanda dövüyorum.
daha eklemem gereken ya da çıkarmam gereken birşey varmı?İrmik konusunda bir sıkıntı varmı @Recai @ADRIAN @CNK TC

Ben irmik kullanıyorum bebe bisküvisi yerine.Zararlımı?Hemen yaptığım tarifi bırakıyorum
-İyice haşlayıp soğuduktan sonra sarısının yarısınından birazcık azını,beyazını ise ondan bir daha azını kaseye atıyorum iyice ufalıyorum çatalla
-Havuç
-İrmik
daha eklemem gereken ya da çıkarmam gereken birşey varmı?İrmik konusunda bir sıkıntı varmı @Recai @ADRIAN @CNK TC
Sıkıntı olmaz En alttaki Videoyu izleyebilirsiniz

Sebze de aşırı kaçmamak lazım sonrası ishal olur

neden irmik etimek bebe bisküvisi ekliyorsunuz hiç anlamıyorum.Yumurta,yumurta kabugu ve 2 çeşit sebze rendeleseniz zaten yeterli mama oluyor.

neden irmik etimek bebe bisküvisi ekliyorsunuz hiç anlamıyorum.Yumurta,yumurta kabugu ve 2 çeşit sebze rendeleseniz zaten yeterli mama oluyor.
Yumurta maydonoz sapı ve bugday ruseymi ile kuslarım tas gibi saglıklı yavrular verdi,arada faklı sebze katardım.Erkegimin 1 sn ye yerinde durdugunu görmedim.

-Havuç
-İrmik
Gayet iyi

Geri