Yumurta mı yoksa başka bir şey mi ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan çağla
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Zaten yuvalık olmadığında bırakır yumurtlamayi diye düşünüyorum ve bence siz tekrar yumurtlamaya yakınken çıkartmışsınız yuvalı

Zaten sonra yumurtlayamaz yuva olmadığı için siz büyük ihtimalle yumurtlayacakken çekmişsiniz yuvalığı onun için kuş içinde tutmuş yumurtayı):
Bencede öyle oldu :( nasıl bir psikolojideyse yuvalıgı görünce de yumurtluyor hemen :D

Büyük ihtimalle başka bi yumurta gelecek ama endişelenmeyin zaten tahriş olur poposu korkmanıza gerek yok :)
İnsallah ya çok endiselendim yarın veterinere gitmeyi düşünüyorum cok morardı tekrar şişti. Ne zaman gelir diğer yumurta 2 güne mi bi de sürekli orasıyla uğraşıyor korkmaya başladım

İnsallah ya çok endiselendim yarın veterinere gitmeyi düşünüyorum cok morardı tekrar şişti. Ne zaman gelir diğer yumurta 2 güne mi bi de sürekli orasıyla uğraşıyor korkmaya başladım
. O şişlik muhtemelen yumurtadır .tahriş olması da çok normal bu hemen hemen her kuşta olur ama yinede tamamen emin olmak istiyorsanız veterinere götürebilirsiniz.

Veterinere gittim yumurta degil yağlanma var dedi :(
Büyük ihtimalle iki yumurta birden yaptı diye .): Kuşun durumu nasıl ?.. umarım iyileşir..ama normalde şimdiye kadar kaç tane üretim yaptım hepsi yumurta çıkardığında morardı ve tahriş oldu ve hepsi şuan çok sağlıklı
iyiki götürmüşsünüz .. umarım kuşunuz biran önce iyileşir :)

Büyük ihtimalle iki yumurta birden yaptı diye .): Kuşun durumu nasıl ?.. umarım iyileşir..ama normalde şimdiye kadar kaç tane üretim yaptım hepsi yumurta çıkardığında morardı ve tahriş oldu ve hepsi şuan çok sağlıklı
iyiki götürmüşsünüz .. umarım kuşunuz biran önce iyileşir :)
Çok teşekkür ederim gerçekten. Biraz indi gibi şişlik şu an biraz daha iyi. Veteriner de bilgili mi değil mi anlayamadım :(

Rica ederim :) ilaç mı verdi veteriner yoksa merhem mi verdiyse hangi marka sorabilirmiyim :)
İlaç verdi sindirim düzenleyici vitamin ve kalsiyum. Merhem verseydi iyi olurdu ama onun yerine diğer erkek kuşumun kanadını kanattı dişi kusun tırnağı kanadı etraf kan gölüne döndü valla nasıl bi gündü anlamadım

İlaç verdi sindirim düzenleyici vitamin ve kalsiyum. Merhem verseydi iyi olurdu ama onun yerine diğer erkek kuşumun kanadını kanattı dişi kusun tırnağı kanadı etraf kan gölüne döndü valla nasıl bi gündü anlamadım
Veteriner kuşun kanadını çok yanlış tutmuş iyiki kanadı kırılmamış hayvanın bu nasıl bi veteriner :(

Valla düzgün veteriner bulmak çok zor artık. Bilgilerine bile güvenemiyoruz o kadar kötü yorumlar var ki onlar hakkında
Çok haklısınız gerçekten . :( Benimde veteriner yüzünden kedim öldü :( yanlış ilaç vurmuşlar hayvancağıza komaya girdi akşam öldü :( çok üzlüldüm onun için :( şikayet edeceğim hepsini zaten :( tabi onlar sadece para kazanma derdinde .yok bu lazım şu lazım böyle olmuş şöyle olmuş . Hepsini kendileri yapıyorlar ve çok acımasızlar . Ben sadece 1 veterinere güvenirim benim olduğum yerde bence sizde iyice araştırın gittiğiniz yeri :(

Çok haklısınız gerçekten . :( Benimde veteriner yüzünden kedim öldü :( yanlış ilaç vurmuşlar hayvancağıza komaya girdi akşam öldü :( çok üzlüldüm onun için :( şikayet edeceğim hepsini zaten :( tabi onlar sadece para kazanma derdinde .yok bu lazım şu lazım böyle olmuş şöyle olmuş . Hepsini kendileri yapıyorlar ve çok acımasızlar . Ben sadece 1 veterinere güvenirim benim olduğum yerde bence sizde iyice araştırın gittiğiniz yeri :(
Haklısınız gerçekten en iyisini bulmak gerekiyor

Geri