Yeni papağanım

Burakc

Yeni Üye
Merhaba sevgili forum üyeleri,
Ağustos ayında yeni aldığım papağanım kimine göre kalp krizi kimine göre epilepsi krizi geçirip vefat etmişti. Almayayım diyordum ama dayanamadım yeni bir papağan aldım. Umarım tüylerince ömrü olur. Sizlerden de bi hayırlı olsun dileklerinizi isterim. Aldığım yer 4 aylık ve erkek dedi. Sizlerin görüşü nedir? Cins olarak pied sanırım ama önceki kuşta pieddi de deseni farklıydı.

Foto1
Foto2
Foto3

Sultanlarda cinsiyet ayrımı zordur yavruyken. Kanat altı resmi paylaşın bir tahminimiz olur. Ayrıca öterken bir video yakalayıp paylaşın.

Sultanlarda cinsiyet ayrımı zordur yavruyken. Kanat altı resmi paylaşın bir tahminimiz olur. Ayrıca öterken bir video yakalayıp paylaşın.
merhaba, benim çocuk youtubeye çekip yüklemiş uygun vaktinizde bakarsanız sevinirim.kanat altını çekemedim henüz. 2 gün oldu ele alıştırma evresindeyim

Youtube

%75 Erkek diyebilirim. Maşallah çok tatlıymış. Sağlıkla büyüsün. Besleme diyetinizi de yazın tavsiyelerimiz olabilir.

Teşekkür ederim. Garden mix paraket yemi veriyorum. Bugün havuç bide kapya biber verdim ama ucundan baktı. Yavaş yavaş alıştıracağım. Haftada bir tam dolu suluğa 10 damla multivitamin ve yine haftada bir tam dolu suluğa 1 çay kaşığı ev yapımı elma sirkesi vereyim dedim. Probiyotik şimdiye kadar hiç bir kuşa kullanmadım. Bunda kullanmak isterim. Bu yönde öneriniz olursa sevinirim.

Teşekkür ederim. Garden mix paraket yemi veriyorum. Bugün havuç bide kapya biber verdim ama ucundan baktı. Yavaş yavaş alıştıracağım. Haftada bir tam dolu suluğa 10 damla multivitamin ve yine haftada bir tam dolu suluğa 1 çay kaşığı ev yapımı elma sirkesi vereyim dedim. Probiyotik şimdiye kadar hiç bir kuşa kullanmadım. Bunda kullanmak isterim. Bu yönde öneriniz olursa sevinirim.
Sirke vermenize gerek yok. Probiyotik olarak kanatlı oil markasının prozim ürününü tavsiye ederim. ( Plus olanı da var olmayanından ). Multi vitamin olarak ne kullanıyorsunuz ?
Tam dolu suluğa 10 damla katılması gereken ürünü yarım suluğa 6 damla şeklinde uygulayın. Bitince de başka ürün tavsiyemiz olur.

Sirke vermenize gerek yok. Probiyotik olarak kanatlı oil markasının prozim ürününü tavsiye ederim. ( Plus olanı da var olmayanından ). Multi vitamin olarak ne kullanıyorsunuz ?
Tam dolu suluğa 10 damla katılması gereken ürünü yarım suluğa 6 damla şeklinde uygulayın. Bitince de başka ürün tavsiyemiz olur.
Fizzy marka multivitamin. Piyasa malı olanlardan. Siz bana yazın zahmet olmazsa prozimi alırken onu da alayım. Probiyotik haftada bir mi?

Fizzy marka multivitamin. Piyasa malı olanlardan. Siz bana yazın zahmet olmazsa prozimi alırken onu da alayım. Probiyotik haftada bir mi?
Probiyotiği çok sık verin her gün verseniz bile sorun olmaz doz aşımı yoktur. Vitamin olarak gerwit olabilir veya N- zymax sf olabilir. Zymax biraz daha geniş içeriklidir ( Amino asitler ve prebiyotik içerir ) ve daha uzun süre etkisini yitirmeme özelliği vardır. İkisi de olur yani.

Geri