Yeni Muhabbet Kuşu

Haftada bir tam dolu suluğa iki damla elma sirkesi olabilir. Her gün uygun olmaz.
Eve geldim şuan bu şekilde bir dışkı gördüm. Normal sanki bu? Evde de organik ev yapımı elma sirkesi varmış bilgim yoktu. Onu damlattım 2 damla ve su koydum yeniden. Elimde iken içti sudan da bu sefer. Sanırım daha iyi bir gelişme bu

Ekli dosyalar

• IMG_20190816_144124.jpg
    IMG_20190816_144124.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 6
Haftada bir tam dolu suluğa iki damla elma sirkesi olabilir. Her gün uygun olmaz.
Kafesten ızgarayı kaldırdım. Yemini temiz kağıt üstüne yaydım dal darı ve kuş kumunu da koydum. Direk atladı yemeye başladı yemi. Şuan tüneğinde duruyor ve bayağı hareketli ve ötüyor idi. Salona yanımıza da aldım ötmeye başladı yanımızda. Ve bu fotoğrafı çekebildim. Fotoğrafta biraz daha farklı tonlarda gösteriyor ama sanırım normal bir dışkı renginde. Ürat idrar ve katı dışkısı gözüküyor. Şuan sanırım ilerleme kaydettik. Bu arada elma sirkesini koyduğum suluğu asmadan önce elime geldi tekrar deneyeyim şansımı dedim uzattım kuşa suluğu ve su içti
Kafesin ızgarasını çıkartıp yemini dal darısını ve kuş kumunu temiz kağıdına serdim. Koyduğum gibi atladı yemleri yedi ve tüneğine çıktı şuan. Yerinde durmayıp öttü salona aldığımda her tepki verdiğimde o da tepkisini verdi. Ve altına baktığımda bu şekilde dışkısını gördüm. Sanırım güzel bir ilerleme bu

Ekli dosyalar

• IMG_20190816_151257.jpg
    IMG_20190816_151257.jpg
    3 MB · Görüntüleme: 4
Geri