Yem atma sorunu

Yok kötü değil tabi ki fazlasıyla pratik. O alt tablayı ayıklamaya üşeniyorum çoğu zaman sonra da içim acıyor. 😊
Harbiden uğraşamam felan diyince kalbim duruyo resmen üzülüyom hayvana bende

Evet bazen oluyor ama insaniz sonuçta bir günümüz bir günümüze uymuyor aniden çıkmamız gerektiği zaman yavrucak en azından gelene kadar aç kalmaz yani😁😁
Kesinlikle katılıyorum o konuda. Vakit olunca normal yemliği üflemeyle falan uğraşılıyor da vakit olmadı mı akıllı yemlik gerçekten çözüm sunuyor.

Ay ben yakalandım bir kere alt komşumuz dışarıdaydı beni gördü bende gülümsedim seni gidi seni dedi 🤣🤣🤣
Siz yine iyi beni yöneticinin eşi gördü. Pencereler yanyana. Tam üflüyorum şöule bir yana baktım, göz göze geldik. Ne onlar dedi. Yem kabuklarını üflüyorum dedim. Bir şey demedi ama sonra yazı astılar 😊

Siz yine iyi beni yöneticinin eşi gördü. Pencereler yanyana. Tam üflüyorum şöule bir yana baktım, göz göze geldik. Ne onlar dedi. Yem kabuklarını üflüyorum dedim. Bir şey demedi ama sonra yazı astılar 😊
Demelerine gerek kalmamış yazı asmışlar😁😁aman memlekette başka sorun kalmamış sanki😁😁

Demelerine gerek kalmamış yazı asmışlar😁😁aman memlekette başka sorun kalmamış sanki😁😁
Esasında ben de üfledikten sonra üzülüyorum. İnsanların cam kenarlarına, balkonlarına falan yem kabukları mutlaka uçuşuyordur. Bir ara lavaboya falan üfleyeyim dedim ama çok hafif olduğu için her yere uçuşuyor. 😊

Esasında ben de üfledikten sonra üzülüyorum. İnsanların cam kenarlarına, balkonlarına falan yem kabukları mutlaka uçuşuyordur. Bir ara lavaboya falan üfleyeyim dedim ama çok hafif olduğu için her yere uçuşuyor. 😊
Ben rüzgârlı günlerde üflüyorum dermişim 😁😁 ya tabiiki insanlara zararım dokunsun istemem ama zaten ben üfleyene kadar evin heryerine dökülüyor 😁😁en temizi akıllı yemlik

Geri