uyuma şekli

cok fazla kafanıza takmayın sonucda ben resımden yorum yapıyoruz sız daha ıyı anlarsınız belkıde ben yanlış bılıyorum ve yorum yapıyor da olabılırım aldıgınız yer üretici ise ona danışın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:51 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

dal darı verebılırsın sevdıgı bır oyuncagı koyun banyoluga yada yesıllık ılgısını cekebılır
Malesef uretici bulamadım petshoptan aldım.
denedim onları da suya girmeyi reddediyor sürekli etrafnda dolaşıyor eger ulasamazsa da vazgeciyor.

Önerim tüy değişimini tamamen atlatana kadar fazla yormayın dışarı salmayın. Anlaşılan yorgun düşüyor. Vitaminini eksik etmeyin, suyunu günlük değiştirin taze tutun. Ayrıca oda sıcaklığı sabit olursa iyi olur. Ek besin vermenizi önermem kendine gelene kadar midesini bozup ishal olursa iyice zayıf düşer.
kapağı açık zaten ama kendi pek çıkmak istemiyor zaten ona firsat kalmadan ben parmağımı uzatıp çıkarıyorum. :) ama onda da üstümde oluyor genelde. Oda ısısı sabit 20-21 arası dikkat ediyorum ona. Dediklerinizi yapıyorum aynen insallah biseyi yoktur onun kendi durusu bu sekildedir. :)

Murat bey,bu mevsimde banyonun takmak gerekir mi?

Tşk Murat bey,benim sayfada yeni aldığım bir Dişi var uygun olduğunuzda yorumlarınızı bekliyorum.eve getirdim 1 çift vardı onların yanına koydum,yalnız sonra baktım dışkı sulu tekrar tek kafese aldım,su ilaç falan Yaptım inş bir sorunu yoktur.

Geri