Uyku saati, uyumadan önce yemek yeme ve covid19

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan DOVA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kuşum genelde hep dışarda kafesinde değil tabi kafesinde olunca kendisi hallediyor yem işini ama dışarda olduğu zaman ben veriyorum yemlerini uyumadan öncede içime sinmediği için bir de ben uzatıyordum yemliğini bundan sonra öyle yapmayayım😊
Kesinlikle

Korona virüsün henüz kuşlardan insanlara ya da insanlardan kuşlara bulaştığına dair bir veri yok. Üzerinde çalışmalar var şuan. Ancak bilindiği gibi, Avian İnfluenza (Kuş gribi, Tavuk Vebası, Bird Flu) insanlarda grip etkeni olarak gözlenen influenza virüsü mevcut. Evcil ve yabani kanatlılar ile memeli hayvanların çoğunda solunum ve sindirim sistemine ait belirtiler gösteren, ölümle sonuçlanan çok bulaşıcı bir virüstür.

Korona virüsün henüz kuşlardan insanlara ya da insanlardan kuşlara bulaştığına dair bir veri yok. Üzerinde çalışmalar var şuan. Ancak bilindiği gibi, Avian İnfluenza (Kuş gribi, Tavuk Vebası, Bird Flu) insanlarda grip etkeni olarak gözlenen influenza virüsü mevcut. Evcil ve yabani kanatlılar ile memeli hayvanların çoğunda solunum ve sindirim sistemine ait belirtiler gösteren, ölümle sonuçlanan çok bulaşıcı bir virüstür.
Hocam birde corona hayvanlar da hep okan eski bir hastalıktı insanlara da geçiyordu kimse bilmiyordu ama Covid-19 varyantına geçince işler değişti

Geri