Tuvaletini tutuyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Malenaa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kuşlari Bizde seviyoruz ama bazı kişiler bu küçücük hayvanlara fazla anlam yüklüyorlar sanki... Kendisine gıcık olup üstüne kaka edeni de duyduk :) bakalım daha neler duyacağız... Kuşunuz kafesini orayi yuvası gibi görüyor o yüzden kaka etmiyor...Bir eş alıp yuvalık takarsanız kuşunuz mutlu olur...

CPH1909 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok bazı kisiler asırı konu acıyor yok kusum ayagını kaldırdı yok kusum kafeste ters duruyor yok kus kumu ne alsam yok multi vit ne alsam yahu arkadasım formun gecmisinj arastırın hersey var orda azarastırın kus yani bu kustan beklentiniz ne yani bunu anlaymadim bide kalkip hem keller hem fodullar hazır cevaplar bilmion soruon adam bir sey söyluo adami bozmaya calision @Mbrk533 sözüm sana degil yanlis anlama alıntı yapip laf sokana saygı lütfen hayır gecen gördüm kusum tünekte tek ayak üstünde duruyor yazmıs bundan ne anlam cıkarmamızı istiyor yada ne anlamamizi istiyor anlamadim arkadaslar kusun sagligi ile kulucka ile sorunlariniz var ise saygi sevgi cercevesinde cevap verelim eyvallah fakat kusum söyle böyle die konu acacaksiniz kalkip biride anlam yüklemeyin dedigi zaman alınmayın

Yok bazı kisiler asırı konu acıyor yok kusum ayagını kaldırdı yok kusum kafeste ters duruyor yok kus kumu ne alsam yok multi vit ne alsam yahu arkadasım formun gecmisinj arastırın hersey var orda azarastırın kus yani bu kustan beklentiniz ne yani bunu anlaymadim bide kalkip hem keller hem fodullar hazır cevaplar bilmion soruon adam bir sey söyluo adami bozmaya calision @Mbrk533 sözüm sana degil yanlis anlama alıntı yapip laf sokana saygı lütfen hayır gecen gördüm kusum tünekte tek ayak üstünde duruyor yazmıs bundan ne anlam cıkarmamızı istiyor yada ne anlamamizi istiyor anlamadim arkadaslar kusun sagligi ile kulucka ile sorunlariniz var ise saygi sevgi cercevesinde cevap verelim eyvallah fakat kusum söyle böyle die konu acacaksiniz kalkip biride anlam yüklemeyin dedigi zaman alınmayın
Hocam herkes sen ben değil ki ama. Herkes konu kendi olunca en küçük şeyde bile endişeleniyor. Sonuçta çok kolay hastalanan çok güçlü canlılar değiller e doğal olarak insan en küçük şeyde bile korkuyor. Araştırma konusunda ise forumda iste aşırı derecede konu kirliliği olduğundan insanlar bir şey araştıracakları zaman daha çok kafaları karışıyor.

Yok bazı kisiler asırı konu acıyor yok kusum ayagını kaldırdı yok kusum kafeste ters duruyor yok kus kumu ne alsam yok multi vit ne alsam yahu arkadasım formun gecmisinj arastırın hersey var orda azarastırın kus yani bu kustan beklentiniz ne yani bunu anlaymadim bide kalkip hem keller hem fodullar hazır cevaplar bilmion soruon adam bir sey söyluo adami bozmaya calision @Mbrk533 sözüm sana degil yanlis anlama alıntı yapip laf sokana saygı lütfen hayır gecen gördüm kusum tünekte tek ayak üstünde duruyor yazmıs bundan ne anlam cıkarmamızı istiyor yada ne anlamamizi istiyor anlamadim arkadaslar kusun sagligi ile kulucka ile sorunlariniz var ise saygi sevgi cercevesinde cevap verelim eyvallah fakat kusum söyle böyle die konu acacaksiniz kalkip biride anlam yüklemeyin dedigi zaman
Siz de avukatsınız sanırım

Hocam herkes sen ben değil ki ama. Herkes konu kendi olunca en küçük şeyde bile endişeleniyor. Sonuçta çok kolay hastalanan çok güçlü canlılar değiller e doğal olarak insan en küçük şeyde bile korkuyor. Araştırma konusunda ise forumda iste aşırı derecede konu kirliliği olduğundan insanlar bir şey araştıracakları zaman daha çok kafaları karışıyor.
Bende moderatör olarak olaya karışayım olay büyümesin bence 🤔
Bence arkadaşa forum sitesi nedir nasıl kullanılır onu açıklayın sonra konuyu kilitleyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri