Tek takımla üretim

Bende evdeyim fakat onu yapacak imaknumda vaktimde fazla yok. Bu hafta yapabirim sadwce bi haftadaalışır mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet arkadaşlar 1 haftaya yaklaştı dişi kuş alışmaya başladı kafese daha özgür hareket ediyor maşallah inşallah eşinede tamamen alışır ilginiz için teşekkürler, yem kusma kaşıma ayak atma devam ediyor inşallah zamanla çiftleşmede gerçekleşwcwktir,

Bir sorum olacak , çiftleşmeden sonramı yokda öncemi yuvalıpa ilgi başlıyor ?

gelişmelerin güzel olmasına sevindim :)
önce başlıyor. yuvalığı kontrol edıyor kafasına göre düzenliyor kemiriyor vs. her seyı hazırlayınca çiftleşiyor bi kaç gün sonra yumurtluyor. kafeste kalamar bulundurun. bu süreçte çok fazla tüketecek.

Kalamarın dibine vuruyor zaten yetiştrrwmiyorum maliyerli oluyor ama bebek muhabbetler için değer[emoji1]

Acaba asiti kaçmış maden suyu yakviyesi yapsammı yoksa kalamar kemiği yeterlimi ? Maden suyu mineral çok fazla denemeyi düşünüyorum

Arkadaşlar bugün dişi daha bir alışmış şekilde canlı ve ötüşüyorlar, dişi yuvalığın girişini kemirmiş. Yuvalıkdan daha çok kafesşn heryanını kemiriyor her yanını. Çok canlı kanatlar normal biraz kabarık halsiz gibi duruyor ama baya canlı sağlığı iyi, erkeğinde yuvalığa ilgisi olmaya başladı girişinde inceleyip duruyor içine girmiyor ama oyalanıyor önünde, sonra içine iki kere girdi gördüğüm kadarıyla tabi, içini düzenlemiş biraz, sonra içindeyken erkek kafayı uZattı yem kustucfelan ama erkeği sokmadı içeri daha hazır değil galiba olumlu gidiyormu belirtilere göre arkadaşlar [emoji173]️ maden suyu verwceğim mineral için ,
387a990eb5ec1412d25ed93cfb671691.jpg
arkasaşlar bu granüllerin çokluğu iyimi, fazla koyunca çukura dolduruyor z
50da58de44eadb86f8f970c4c92e7bb4.jpg
girişinide böyle yapmış

Bugünde yuvalığa girdi, 2-3 dk duru çıktı erkekde yuvalığa bakıp bakıp geri gidiyor, dişi yuvalık girişiyle uğraşıyor sürekli ve mineral taşına bayıldı ne zaman görsem taş kemiriyor

Güzel iyiye gidiyor

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son durum ne

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu işler aceleyle olmaz.ben dişiyi getirdiğimde 4 ay boyunca dişi yanına yaklaştırmadı 4 ayın sonunda 6 tane yumurtası oldu . 1 tanesi yumurtada öldü 5 tanesini büyüttüler. Şimdi yine kuluçkada 6 yumurtası var. ☺️

Maşallah [emoji173]️ yaklaştırıyor benimki iyi anlaşıyolar çiftleşme görmedim hala ama gün geçtikçe kafesşne ve erkeğe alıştığını farkediyorum, dişiye kendinisi kaşıtıyodu ama kendisi erkeği kaşımıyodu bugün onuda gördüm hep dip dibeler birbirne sokuluyorlar

Erkek baskın biraz dişiye yen yedirtmiyor ayak atmaya çalılıho dişi yemi bırakıp biraz uzaklaşıyor. Ayırma yöntemimi uygulasam acaba ne dersiniz dişi biraz daha arzulasın ? Bir hafta ayırsammı

Geri