Tek ayak-bacak kullanamama

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan cetu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ÜCRET ÖDEMENİZ HASTA HAYVANINIZI TEDAVİ EDECEĞİZ ANLAMINA GELMEMEKTEDİR. ÖDEYECEĞİNİZ ÜCRET SİZE BİLDİRİLMEDEN VE ONAYINIZ OLMADAN İŞLEM YAPILMAZ.
İSTANBUL DA BİRÇOK KLİNİK BULUNMAKTADIR. BİZİ SEÇMEK ZORUNDA OLMADIĞINIZI HATIRLATIRIZ.

ÜCRET ÖDEMENİZ HASTA HAYVANINIZI TEDAVİ EDECEĞİZ ANLAMINA GELMEMEKTEDİR. ÖDEYECEĞİNİZ ÜCRET SİZE BİLDİRİLMEDEN VE ONAYINIZ OLMADAN İŞLEM YAPILMAZ.
İSTANBUL DA BİRÇOK KLİNİK BULUNMAKTADIR. BİZİ SEÇMEK ZORUNDA OLMADIĞINIZI HATIRLATIRIZ.
Ücret ödeseniz bile doğal olarak bu insanlar tanrı değil ki can bahşetsin. Yorumlarında bir sürü yardım alan arkadaşı görebilirsiniz hatta forumda da hemen hemen sadece bu veteriner önerilir.

Neden öyle dediniz? Sinirsel problemi olanın ben olduğumumu düşündünüz konuşmalardan dolayı :) gerçekten çok moralim bozuk yarın muhakkak bi veteriner bulmam lazım farkındayım
Böyle bir düşüncede bulunmadım ve bulunmam kesinlikle, bu sürecin uzun sürmesi ve hareket kıstının artması sebebi ile sinirsel olma ihtimalinin düşük olduğunu düşünmeye başladım.

Böyle bir düşüncede bulunmadım ve bulunmam kesinlikle, bu sürecin uzun sürmesi ve hareket kıstının artması sebebi ile sinirsel olma ihtimalinin düşük olduğunu düşünmeye başladım.
Peki akla başka ne getiriyor? Yada bişey getiriyormu?

Bir süre eski konuları da inceledim ve videoları daha dikkatli izledim. Bu götürdüğünüz kuşçu bu kuşa gerçekten kötü bir şey yapmış. Ayağı ile kavrayabiliyor farkındaysanız ama üzerine basınca canı acıyor bu yüzden o ayağına basmamaya çalışıyor. Bence kuşu dediğimiz veterinere bir gösterin en azından sorununu öğrenelim. Gitmeden önce bir fiyat bilgisi alın fakat.

Bu bölgede ki siyahlıklar iyi görünmüyor. Kuşçunun yaptıkları yüzünden doku kaybı oluşmasından korkuyorum açıkçası.

tempsnip.png

Akşamadoğru daha hafifledi gibi renk. Kuşçu kuşa iğne işlemi yapmadan öncede kuşun ayak aynıydı önce bacağı yana açıp parmakları
Parmaklarıda açıyo havada tutyodu sonra parmaklar kapalı kasılı tutuyordu hepbi sendeleme vardı. Bu arada röhnfriedbt amin b ve aynı marka probyotik aldım banada bir beslenme planı yazarmısınız

Aynıydı derken kuşçunun demesitüyler yolunca ette kararma mırarma yok 1 gün sonra iğneden dolayı olmuş kas gevşetici sürdüm bugün 3 kezyarında bepanthol süreceğim
Parmaklarıda açıyo havada tutyodu sonra parmaklar kapalı kasılı tutuyordu hepbi sendeleme vardı. Bu arada röhnfriedbt amin b ve aynı marka probyotik aldım banada bir beslenme planı yazarmısınız

Yumurta hergün yapıymmı? İçine başka bişey katıymmı? Listedeki gibimi kullanayım b vitaminive probiyotiği yoksa iki ayrı sulukmu takayım?
Yumurta haftada 2 yeterli. Ben içine bazen meyve katıyorum ama ana malzeme hep yumurtadır. B vitaminini pazartesi ve perşembe kullanın. Onun dışında probiyotikleri de denilen günlerinde kullanın.

Geri