Tedavi ise yaramıyor

Göşüs kemiği keskin şekilde ele geliyor mu?

Hareketsiz yatmıyor duruyor sadece tünekte göğüs kemiğine bende baktım yok sivri değil ve baya ishale döndürdü hayvan bende görünce direk ilaca başladım suluguna koydum ağzına damlattim birde

Kuşa hangi tedaviyi uyguladınız felçken ?

Ekpandotin derken ? Öyle bir ilaç duymadım ismi doğru yazdığınızdan emin misiniz ?

Epdantion sara hastalığında kullanılan bir ilaç. Yarın veterinerden tetra mezatin alıp çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar katarak 5 gün tedavi edin. Probiyotik de alın aynı suya probiyotik de katın. Tedavi sonrası da uzun süre probiyotik katın. Suyu hergün tazeleyin.

Felç ilacı almak için iki semtte ki 4 veteriner kliniği gezdim ilaç satmadiklarini kendi tedavi yaptıklarını söyledi. İnsan ilacı onerebilirmisiniz yada elimde cocci gel, mikostatin ve vet schroder tollisan 3lu karışım var

Ve sizce kuşun nesi var neden olmus hastalık ne olabilir hani önlemi neyse almak isterim

O üçlü karışımı kullanın o zaman..

Neden olduğunu bilmek imkansız. Genel olarak hijyen eksikliği diyebiliriz. Bakteriyel bir hastalık var kuşta.

Herkese teşekkür ederim kuş vefat etti halbuki bu kadar zorluğa acıya rağmen mutlu bir ömrü olsun diye adını Bahtiyar koymuştum ama kader işte napalim

Geri