Tüy dökümü mü

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Enes96
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aynen zararlı o renkli prçacıklar ve de ballı krakerde zararlı ondanda hiç almayın :) iyice haşlanmış yumurtadan bir parça koyuyorum ben sarısı beyazdı dilimliyerek:) ve tabi 4 saatten fazlada tutmuyorum yanında.
Bilgiler içi sağolun bir sorun yaşadığımda size danışabilir miyim veya size ulaşabileceğim bir sosyal medya adresi vs. var mı acaba ? Kuşumun sağlığını çok önemsiyorum ve bugün ötmeye başladı ama hala pek yer değiştirmiyor dışarıdan gelen seslere karşılık veriyordu tabii ki ama bugün kendi kendine ötmeye başladı.

Yüksek ihtimalle alabilirim
Tamam o zaman çok güzel.Petmarketburada.com ürerinden Benelux Premium Budgies Karışık Muhabbet Kuşu Üretici Yemi alabilirsiniz...

Bilgiler içi sağolun bir sorun yaşadığımda size danışabilir miyim veya size ulaşabileceğim bir sosyal medya adresi vs. var mı acaba ? Kuşumun sağlığını çok önemsiyorum ve bugün ötmeye başladı ama hala pek yer değiştirmiyor dışarıdan gelen seslere karşılık veriyordu tabii ki ama bugün kendi kendine ötmeye başladı.
Her türlü konuda buradan yazabilirsiniz ben olmasam diğer arkadaşlar mutlaka dönüş yaparlar yeni geldiği için anca ortama alışır :)kısık sesle konuşabilirsiniz onunla ya da müzik açabilirsiniz severler :)

Tamam o zaman çok güzel.Petmarketburada.com ürerinden Benelux Premium Budgies Karışık Muhabbet Kuşu Üretici Yemi alabilirsiniz...
Kalite olarak güvenilir değil mi çünkü taneleri farklı duruyor böyle yem hiç görmemeişti m :D .

Her türlü konuda buradan yazabilirsiniz ben olmasam diğer arkadaşlar mutlaka dönüş yaparlar yeni geldiği için anca ortama alışır :)kısık sesle konuşabilirsiniz onunla ya da müzik açabilirsiniz severler :)
Sağolun vitamin takviyesi yapmayı düşünüyorum fakat bugün dışarı çıkamam çünkü fırtına var ve vitamin takviyesi yapamazsam bir problem oluşur mu acaba?

Kalite olarak güvenilir değil mi çünkü taneleri farklı duruyor böyle yem hiç görmemeişti m :D .
Şuan piyasada en iyi karışım/tohum kalitesini sunan markadır. Siteye de güvenebilirsiniz kesinlikle.

Versele Laga'da alınabilir lakin içerisine aspur ve ak darı eklemesi yapılırsa. Eğer yok internetten alamam diyorsanız da Beak's yada Garden Mix Pembe Paket alabilirsiniz yine karışım açısından eksik olsa da taze ve temiz bir yemlerdir.

Şuan piyasada en iyi karışım/tohum kalitesini sunan markadır. Siteye de güvenebilirsiniz kesinlikle.

Versele Laga'da alınabilir lakin içerisine aspur ve ak darı eklemesi yapılırsa. Eğer yok internetten alamam diyorsanız da Beak's yada Garden Mix Pembe Paket alabilirsiniz yine karışım açısından eksik olsa da taze ve temiz bir yemlerdir.
Peki teşekkürler değerlendireceğim.

Sağolun vitamin takviyesi yapmayı düşünüyorum fakat bugün dışarı çıkamam çünkü fırtına var ve vitamin takviyesi yapamazsam bir problem oluşur mu acaba?
Vitamin takviyesi ben yapmıyorum çünkü Haydar meyve sebze tüketen bir kuş sadece probiyotik kullanıyorum ek olarak bir de dal darı :)

O b vitamini süreci desteklemek için :) ayrıca satılan vitaminlerde var ben onları kast ettim b vitamini olarakta internetten bölünmüş olarak alabilirsiniz.
Tamamdır eğer dışarıya çıkabilirsem almaya çalışırım.

Pembe paket olan bu ürün mü acaba

Tamamdır eğer dışarıya çıkabilirsem almaya çalışırım.
Dışardan kaliteli bir b vitamini bulamayabilirsiniz..Siz önce kuşla birbirinize alışın,kuş ortama alışsın bunlar alınır..Almışkende yararlısını almış olursunuz acele etmeyin :)

Dışardan kaliteli bir b vitamini bulamayabilirsiniz..Siz önce kuşla birbirinize alışın,kuş ortama alışsın bunlar alınır..Almışkende yararlısını almış olursunuz acele etmeyin :)
O zaman tüy dökümü için de şimdilik almıyorum ve bekliyorum geldiği günden beri özellikle yüzünde tüy azalması var arada resim bırakarak size danışacağım şuanda 4-5 gündür bende fakat yerinden neredeyse hiç ayrılmıyor ve az yem yiyor su içtiğini sadece 1 kere gördüm.

Mesela bende,Röhnfried BT-amin forte B vitamini alacağım hatta trendyolda indirime girmiş 50ml 32 tl :)

as.jpg
Tüy dökümünün ilerlediğini düşünüyorum endişeleneceğim bir durum var mı acaba

Ekli dosyayı görüntüle 53910Tüy dökümünün ilerlediğini düşünüyorum endişeleneceğim bir durum var mı acaba
Dökülen tüyler kapsül olarak geri cıkıcak ki o süreçte başlamış..Dediğimiz gibi bu süreci isterseniz b vitamini ile destekleyebilirsiniz onun harici bu zamanlarda daha stresli oluyorlar ya da yorgun takılıyorlar :) geçicek..

Dökülen tüyler kapsül olarak geri cıkıcak ki o süreçte başlamış..Dediğimiz gibi bu süreci isterseniz b vitamini ile destekleyebilirsiniz onun harici bu zamanlarda daha stresli oluyorlar ya da yorgun takılıyorlar :) geçicek..
Tamamdır peki ele alıştırmaya bugün başlayabilir miyim pazar günü almıştım.

Tamamdır peki ele alıştırmaya bugün başlayabilir miyim pazar günü almıştım.
Tüyde ya zaten streslidir onu çok yormadan deneyebilirsiniz tabi avuçlamayın ben Haydarı ya dal darıyla ya da biraz avcuma yem dökerek alıştırmaya çalışmıştım :) ama her kuş farklı karaktere sahip mesela Haydar 2,5 yıldır benimle kendi isterse gelir,kendi isterse oynar çok free bir kuş 🤣Sizinkinin adı ne maşallah çok sevimli 🧿

Geri