Solunum Tedavisini Doğru mu yapıyorum?

Hava kesesi enfeksiyonu A vitamini eksikliğinden oluyor bilginiz olsun aynı sorun benimkinde de vardı bol bol havuç yedirin havucu yemiyorsa ıspanak verin bunu her zaman yapın inşallah iyileşir bizimkine de antibiyotik vermişti 10 gün kullandık geçti

Hava kesesi enfeksiyonu A vitamini eksikliğinden oluyor bilginiz olsun aynı sorun benimkinde de vardı bol bol havuç yedirin havucu yemiyorsa ıspanak verin bunu her zaman yapın inşallah iyileşir bizimkine de antibiyotik vermişti 10 gün kullandık geçti
Sizin kuşunuz da tık tık sesler mi çıkarıyodu uyurken?
Ne yaptım ne ettim tam anlamıyla geçiremedim onu..

Sizin kuşunuz da tık tık sesler mi çıkarıyodu uyurken?
Ne yaptım ne ettim tam anlamıyla geçiremedim onu..
Bazen vig vig bazen pıt pıt ses çıkarıyordu hatta kuyruk sağlamasıda var ama hormonel oldugu için bazen sabah ve aksam saatlerinde olmaya devam ediyor ama enfeksiyonu geçirdik çok şükür eskisi gibi değil artık

Bazen vig vig bazen pıt pıt ses çıkarıyordu hatta kuyruk sağlamasıda var ama hormonel oldugu için bazen sabah ve aksam saatlerinde olmaya devam ediyor ama enfeksiyonu geçirdik çok şükür eskisi gibi değil artık
Antibiyotiğin ismini yazabilir misiniz rica etsem

Gizem hanım merhaba kuşunuzun durumu nedir? Benımde benzer ozellıkler var kursak mantarı olabılırmı dedım ama emın olamıyorum solunumu sıkıntılı ses tonu degıstı
Durumu şu an iyi sadece ağızdan nefes alıp veriyo arada
Geceki tık tık nefes alması kesildi gibi
Kursak mantarı sanırım dışkıyla belirti veriyodu
Dışkısını kontrol edebilirsiniz bana kalırsa

Durumu şu an iyi sadece ağızdan nefes alıp veriyo arada
Geceki tık tık nefes alması kesildi gibi
Kursak mantarı sanırım dışkıyla belirti veriyodu
Dışkısını kontrol edebilirsiniz bana kalırsa
Vet e gıttım akcıger röntgen cekıldı üst sokunum yolları bırde hava kesesınde kıst cıktı kiste çare yok yaşından dolayı yaşlı kuslarda olurmus. Ancak kistin ıcındekı sıvı azaltılabılırmıs. Ust solunum ıcın ilac verdı. İshali var. Onada ılac verdı. 3 gundur kullanıyorum ılerleme var. Tık tık sesı ben gecen hafta bı konu acmıstım vıdeo yukledım onun gbi bı ses mı? Gunduz durup dururken yapıyo gagasını gıcırdatıyo dedi baska vet e vıdeo atmıstım

Geri