Solunum sıkıntısı tedavisi

Tedavi uyguladığım kuş tüye girmiş. Tedavi bitince hangi vitaminden vermem gerekiyor? Ve ilaç şırıngada ne kadar süre kalabilir?
Multivitamin vericeksiniz. İlaç şırınga da kalabilir. Güneş görmeyen bir yerde muhafaza edin.

Bu videodaki gibi kafasını kaşırken ayağı olduğu gibi kalıyor. Bu neden oluyor?

4 gün uyguladım tedaviyi bugün 5. Gün ve kuş hala aynı ne yapmam gerekiyor?

Pardon :D Ses olarak sadece fıs fıs sesi geliyor ve artık nadir vıyklıyor. Ses orta ölçüde azaldı ama kuyruk hala oynuyor.

Pardon :D Ses olarak sadece fıs fıs sesi geliyor ve artık nadir vıyklıyor. Ses orta ölçüde azaldı ama kuyruk hala oynuyor.
Ses gittiyse iyiye işaret :). Tekrar video atabilirmisiniz? Ortam biraz sessiz olursa çok iyi olur..

Ağzını açıp kapatmayı ara sıra yapıyor. Ve kulağıma götürmedikçe çıkardığı sesi duyamıyorum. Çok uçtuğu zaman artıyor çıkardığı ses.

Ağzını açıp kapatmayı ara sıra yapıyor. Ve kulağıma götürmedikçe çıkardığı sesi duyamıyorum. Çok uçtuğu zaman artıyor çıkardığı ses.

Tamam, ilacı 7 güne tamamlayalım. 7 günün sonunda yazarsınız tekrardan..

Geçen perşembe kullanmaya başlamıştım. (perşembe kullandım ilk) bu perşembe de kullanacak mıyım?

Multivitamin vericeksiniz. İlaç şırınga da kalabilir. Güneş görmeyen bir yerde muhafaza edin.
1608648636132.png
bu olur mu?

Geri