Solunum için ilaç

Konuyla alakasız ama şu an evde değilim uzun kalacağımdan kuşu da yanımda getirdim. Ev soğuk bşraz kaloriferin dibine koydm kafesini. Tülün etrafına atkı sarfım üstüne mont örttüm fakat ishal olmuş. Nasıl ısıtabilirim fikriniz var mı

Kusura bakmayın fazla atarlı giderli yazmışım gibi olmuş. Üzgünüm sadece. İlaç bulamadım resmen koskoca denizlide. Birkaç gün sonra mersine gideceğim orda da bakarım. Yardımcı olmaya çalıştığınızı biliyorum. Üslubumda yanlışlık olduysa özür dilerim.

Bir önerim var belki yardımı olur bilmiyorum bulunuğun ilin kuşlar derneğine sorsan belki kuş besleyen biri vardır tanıdıklarıı ilaç vs yardımcı olurlar belki.. ben genelde ilaçtan ziyade doğal bitkisel öneride bulunuyorum istersen dene kekik çayı bunu internette araştırabilrsn ben ayda bir kuşlarıma veriyorum bayılıorlar ılıkken çok içiyorlar hiçbir zararı yok bitkisel destek yapabilrsn internetten dozlarına vs bakabilirsn geçmiş olsn

Bir önerim var belki yardımı olur bilmiyorum bulunuğun ilin kuşlar derneğine sorsan belki kuş besleyen biri vardır tanıdıklarıı ilaç vs yardımcı olurlar belki.. ben genelde ilaçtan ziyade doğal bitkisel öneride bulunuyorum istersen dene kekik çayı bunu internette araştırabilrsn ben ayda bir kuşlarıma veriyorum bayılıorlar ılıkken çok içiyorlar hiçbir zararı yok bitkisel destek yapabilrsn internetten dozlarına vs bakabilirsn geçmiş olsn
Teşekkür ederim mersine gidince deneyeceğim

Geri