Karadeniz Pet

Sohbet Başlığı

Ps4 online fifa 21 beni yenene Resimdeki hangi kuşu isterse veririm. Ama ben kazanırsam sömürgem yaparım :cool:

Wild rift oynuyorum tel versiyonu ama sarmıyor be kardeşim o pc dizilecek başka yolu yok :D

Büyük iddia katılmak isteyen buyursun ama Ahmet hocanın karşısında pek şansınız olduğunu sanmıyorum :D
Hocam gel wild rifte sarıyor bence.

Sözüm söz beni yensinler istediği kuşu gelip alsın :cool:

Gençlik çağlarımda Beşiktaş ta Ps3 te şampiyonluğum varda övünmek gibi olmasın :)

Az hero var zamanla ekliycekler ama 3-4 gb a doğru gidicek oyunun kapladığı yer. Ben aov oynuyordum wild rifte adapte olamadım, bir şeye alışınca kopmak zor oluyor. Şimdi komple sildim 4 gb yer tutunca aovuda.
Mobile Legends oynuyordum gökyüzü 4'e kadar çıktım bi dünya hero aldım ücretli tel değişince indirdim hesaba daha da giremedim çöp oldu gitti bütün emek. Mobil Legends wild rift'ten daha çok sarıyordu beni belki uzun zamandır oynuyorum herolara vs hakimim diye ama gitti geçmiş olsun diyelim.

Mobile Legends oynuyordum gökyüzü 4'e kadar çıktım bi dünya hero aldım ücretli tel değişince indirdim hesaba daha da giremedim çöp oldu gitti bütün emek. Mobil Legends wild rift'ten daha çok sarıyordu beni belki uzun zamandır oynuyorum herolara vs hakimim diye ama gitti geçmiş olsun diyelim.
Bela zaten hocam iyi günündeysen tamam da bazen ya ekip kötü geliyor yada sen kötü oluyorsun 1-2 maç yapıp çıkçakken bırakamıyorsun bir maç daha bir maç daha.

Bu jumbo piyasasını hiç çözemedim, hobi olarak bakan kişilere çok tavsiye edilmiyor. Yani evde tek veya çift bakan çok insan yok. Talep nasıl oluşuyor yani piyasası nasıl şekilleniyor. Üreticiler kendi aralarında mı paslaşıyor. Yada benim bilmediğim özel bi üretim amacımı var ? Youtube daki bütün üreticiler ya tamamen showcu yada show a dönnmeye çalışıyor. Yani kısacası kim istiyor bu kuşları ?
Bu konuda aydınlatçak yok mu ? 😅

Oyun dediğin öyle olacak :) Uykusuz bırakmayan oyuna oyun demem.
Mobile legends e mail atmayı denedinmi hocam, destek sisteminden sonuç alabilirsin. Oyun hesabın, sosyal medya hesabına yada mail e bağlıysa. Ya da twitter fln kullanıyorsan ordan yaz, görünür olan yerlerden şikayet edince daha bi görüyorlar,çözüm odaklı oluyorlar.

Mobile legends e mail atmayı denedinmi hocam, destek sisteminden sonuç alabilirsin. Oyun hesabın, sosyal medya hesabına yada mail e bağlıysa. Ya da twitter fln kullanıyorsan ordan yaz, görünür olan yerlerden şikayet edince daha bi görüyorlar,çözüm odaklı oluyorlar.

Gmail'e bağlıydı tabi kaç yıl önceki gmail unutmuşum şifreyi naptıysam gmaile giremedim. Gmail şifesini bilmediğim için mobile legends'e mail atmadım hiç.

En son PC'de deli gibi LoL oynuyordum, 142 Level hesabım vardı. Tam 150 gündür bıraktım girmiyorum. Böyle sinir kastıran, kafayı yedirten bir oyun yok. Akıl ruh sağlığım tehlikedeydi yemin ediyorum.

Karavanda yaşamak istiyorum :) hayat tek düze olunca çok sıkıcı oluyor kafa nereye sen oraya bir yaşam olmalı :) ve her daim denize yakın yaşamak hayalim 💙