Sigara dumanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama yinede tekrar sormak istiyorum. Tam cevap alamadığım için.. Akşamları kendi odama alıp sabahları salona koyma durumuna alışabilir mi kuş? Sonuçta yavru, bu durumu ona sindirebilirmiyim?

Ama yinede tekrar sormak istiyorum. Tam cevap alamadığım için.. Akşamları kendi odama alıp sabahları salona koyma durumuna alışabilir mi kuş? Sonuçta yavru, bu durumu ona sindirebilirmiyim?

Oda değişimi sağlıklı bir durum değil, yavru veya yetişkin fark etmez sürekli mekan değişikliği kuşlarda strese yol açar. Kendi odanızda dursun, dar olması önemli değil, bir kafes sığacak kadar da alan vardır diye düşünüyorum odanızda.

Oda değişimi sağlıklı bir durum değil, yavru veya yetişkin fark etmez sürekli mekan değişikliği kuşlarda strese yol açar. Kendi odanızda dursun, dar olması önemli değil, bir kafes sığacak kadar da alan vardır diye düşünüyorum odanızda.
Evet evet. Biraz abartmış olabilirim :) Teşekkürler tekrar.

Odaniz cok kucukse mutlaka hergun kafes temizligi yapin , sizin sagliginizda onemli. Yer degistrmeleri herkesin soyledigi gbi stres yaratan bir durum fakat siz 7 den sonra onlar uyurlarken yaniniza alabilirsiniz , kis aylarinda bnmkiler erken uyuyor o yuzden cok farkina varmayabilir. Tabii ki yine de deneyimli uyelerin yorumlari daha onemlidir.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorumum aşağılayıcı görüldüğü için değiştirilmiş

admin arkadaşa mahlukat yaratık demektir
insan kuş böcek vs hepsi birer yaratıktır.
Özelden bana yazarsa görüşebiliriz bu konuyu :)

tekrar diyorum o mahlukatlar sigara içerek kuşlara saygısızlık yapıyorlar.ama sen istiyorsan yine yorumumu silebilirsin.Teşekkür ederim

"Yorumda aşağılacı kelimeler bulunduğu için yorum değiştirilmiştir."

ADRIAN

Sigara içmiyor ve içilmesini tavsiye etmiyor olabilirsiniz. Sigara içmeyen biri olarak, sigara kullanan insanlara aşağılayıcı uslupla yada aşağılacı kelimler ile konuşamazsınız. Her insan özgürdür sigara içebilir yada içmeyebilir sonuçları kendisini bağlar fakat mahluklar deyiminizi samimi ve iyi niyetle söylemediğinizi fark edebiliyoruz.

Sigara sağlığa zararlıdır katılıyorum fakat zararlı olan bir konu daha var ki o da başka insanlara saygı duymamak, kendini üstün görüp diğer insanları aşağılacak kelimeler, terimler ve usluplar kullanmaktır.

Uyarıma rağmen aynı kelimede direttiğiniz için forumdan 3 gün uzaklaştırıldınız. Temenni ederim ki döndüğünüzde insanlara daha uygun usluplar kullanarak, saygı duyup sonra saygı bekleyerek davranmanız olacaktır.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri