SALMONELLA

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Drew
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sonrasında probiyotik
Yaklasık 1 aydır b vitamını veriyorum antibiyotiği kesersem hayvan vefat eder diye korkudan kesememistim fakat antibiyotik zarar verir diye 1 aydır kestim
Veterinere ve Kuşçu ya sorduğumda düzelmesi lazım dendi bende devam etmiştim

6 ay antibiyotik tedavisi mi olur yaa ? Nasıl bir veterinermiş o. Bence kasaplığa başlasın. Siz B kompleks vitamini alın. Ama B vitaminlerinin tamamını içermeli mutlaka. Ayrıca Multi vitamin yoksa ondan da alın. Her gün B kompleks vitamini takviyesi haftada 3 kere de artı olarak Multi vitamin katın. Multi vitamin dozunu fazla katmayın. B kompleks vitaminini bolca vermenizde sakınca yok. Aynı suya probiyotik de katıp verin. 1 aya kadar düzelme ihtimali yüksek.
Gold wıngs B complex vitamini kullanabilir miyim b vitamini verdiğim zaman onu veriyordum

Yardımınız için tesekkürler dediklerinizi uygulayıp en yakın zamanda başka hekime götürecegim

Eğer tarihi geçmemiş ve etkinliğini de yitirmemişse( açılmasından itibaren bir ayı geçmemeli ) olur. Amino asit desteği de verin bu arada. Onu söylemeyi unuttum. Gerekirse her gün 3'lü kür yapın ama Multi vitamin ve aminoasit asit dozunu az tutun.

Son düzenleme:
Eğer tarihi geçmemiş ve etkinliğini de yitirmemişse olur. Amino asit desteği de verin bu arada. Onu söylemeyi unuttum. Gerekirse her gün 3'lü kür yapın ama Multi vitamin ve aminoasit asit dozunu az tutun.
Üçünü aynı soluğa koyabilir miyim ve aminoasit için önerdiğiniz vitamin varmı

Evet aynı suluğa koyun. Depovit- amin kullanabilirsiniz amina asitlerin tamamını içerir. İlk gün yarım suluğa 25 damla B kompleks, mercimek tanesi kadar Multi vitamin, 10 damla amin asit, Sonraki günler 20 Damla B, ilk güne oranla 1/3 oranda Multi vitamin, 5 damla aminoasit asit. 10 günde düzelme belirtisi olursa tam düzelene kadar devam. Bu dozları aşmayın asla. Multi vitamini az katın ilk günden sonra

Evet aynı suluğa koyun. Depovit- amin kullanabilirsiniz amina asitlerin tamamını içerir. İlk gün yarım suluğa 25 damla B kompleks, mercimek tanesi kadar Multi vitamin, 10 damla amin asit, Sonraki günler 20 Damla B, ilk güne oranla 1/3 oranda Multi vitamin, 5 damla aminoasit asit. 10 günde düzelme belirtisi olursa tam düzelene kadar devam. Bu dozları aşmayın asla. Multi vitamini az katın ilk günden sonra
Suyunu 6 saatte bir mi değistireyim yoksa günde 1 mi

Fırsat varsa 6 saatte bir daha iyi olur. Yoksa en geç günde 1 kez. Eğer 6 saatte bir imkanınız varsa önerdiğim dozları yarıyarıya düşürüp çeyrek suluk da hazırlayabilirsiniz.

Geri