Sabrın sonu selamettir

Yok ya o kafeslerden tanıdığım abi kullanıyor iki tarafta da var
Kafeler eklenebilir olduğu için bi sırayı bozabilecek için komple 2 sırayı daima lazim

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biliyorum o kafesleri üst kat çıkılmalı ama yapacak bir şey yok ya o kafesi çıkartıp iki tane yuva takıcaksınız ya da yeni yuva koyun bir gözlemleyin derim

sizce olur mu bu iş

Dişide birşeyler var inşallah olur ama erkek çok kötü durumda bu kabarıklık hiç hayra alamet değil kuşunuz hasta olmuş soğuk almış vitamin takviyesi yapın sıcak ortama alın erkek kuşu

Son düzenleme:
Dişide birşeyler var inşallah olur ama erkek çok kötü durumda bu kabarıklık hiç hayra alamet değil kuşunuz hasta olmuş soğuk almış vitamin takviyesi yapın sıcak ortama alın erkek kuşu
Sizce nenyapmam lazım suluguna sadece nekton s veriyorum şu an limon suyu damlatabilirim yada soğuk algınlığı şurubu peditus var çocuklar için 1 2 damla koyabilirim sulugina

Sizce nenyapmam lazım suluguna sadece nekton s veriyorum şu an limon suyu damlatabilirim yada soğuk algınlığı şurubu peditus var çocuklar için 1 2 damla koyabilirim sulugina

Yoksa sadece multi vitamin mi vermeliyim

Öncelikle erkeği sıcak ortama alın sonra suluğuna multivitamin ekleyin mama yapın güçlensin dal darı koyun

Öncelikle erkeği sıcak ortama alın sonra suluğuna multivitamin ekleyin mama yapın güçlensin dal darı koyun
Ortamı şu an 18 derece yanından alırsam eşi strese girebilir ikisini alsam yumurta da sıkıntı yasarim

Şimdi sululuguna vitamin prbiyotik limon ve multivitamin takviyesi yaptım ortam istimasina girdim 22 derece şu an önlemleri almış bulunmaktayım. Yatın gündüz yağlı radyoter alicam

Yani kuşunuz hasta şuan yavru almayı düşünmeyi bırakın dişi neye giriyorsa girsin nerede sıcak varsa oraya kafesle birlikte koyun erkeği

Yani kuşunuz hasta şuan yavru almayı düşünmeyi bırakın dişi neye giriyorsa girsin nerede sıcak varsa oraya kafesle birlikte koyun erkeği
Kuşumdan yavru almayı düşünmüyorum zaten artık

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tamam o zaman sıcak nerdeyse erkeği daha küçük kafese alıp sobanın yakınlarına koyun

Geri