Karadeniz Pet

Probiyotik hakkında?

Vitamin ve probiyotikle destekleyebilirsiniz ama önemli olan seyahat esnasında aşırı sarsıntı,sıcak ve rüzgarda kalmamasına dikkat edin.Kafesine dal darı asabilirsiniz.Susuz da kalmasın tabi.Ben yarım saatlik mesafedeki yazlığa getirirken bile aşırı dikkat ediyorum bunlara.Benim kuşum fazla hassas bir hayvan sanırım ona rağmen yolda su gibi dışkılayıp stres duruşunda tamamlıyor yolu.Kafesi birinin kucağına sabit koyup üzerini bunalmayacak şekilde örtüyorum,hava akımından koruyorum.Çok gidip geldim bu şekilde bir sorun olmadı şükür.
Rüzgar almasın diye kafesin bir kısmını streç film ile kapatacağım. Araç van tipi, araç karalamayı düşündük ancak arka tarafa yatak tarzı bir şey yapmak daha mantıklı geldi. Arka kısmında sabitleyebileceğim bir şey bulunmuyor ancak kafes fren esnasında fırlayabileceği bölgeye değil tam benim yanımda olacak tümsekli kısımlarda da sarılırım kafese sabit durabilmesi için. İlk yolculuğumuz olacağı için ne tepki vereceğini hiç bilmiyorum tek bir tünek olacak tellerin karşılıklı uçlarında yem ve su olacak. Vapurda da yolcu kısmına alıp dal darı takacağım kafese. Yolculuğa çıkmadan da dal darı vericem vapura kadar tok tutsun diye. Konuşarak sakimleştirebilirsem mola esnasında vs bir nebze daha güvende hisseder diye umuyorum

Rüzgar almasın diye kafesin bir kısmını streç film ile kapatacağım. Araç van tipi, araç karalamayı düşündük ancak arka tarafa yatak tarzı bir şey yapmak daha mantıklı geldi. Arka kısmında sabitleyebileceğim bir şey bulunmuyor ancak kafes fren esnasında fırlayabileceği bölgeye değil tam benim yanımda olacak tümsekli kısımlarda da sarılırım kafese sabit durabilmesi için. İlk yolculuğumuz olacağı için ne tepki vereceğini hiç bilmiyorum tek bir tünek olacak tellerin karşılıklı uçlarında yem ve su olacak. Vapurda da yolcu kısmına alıp dal darı takacağım kafese. Yolculuğa çıkmadan da dal darı vericem vapura kadar tok tutsun diye. Konuşarak sakimleştirebilirsem mola esnasında vs bir nebze daha güvende hisseder diye umuyorum
Bu şekilde sorunsuz geçeceğini düşünüyorum yolculuğunuzun,gerekli herşeyi düşünmüşsünüz.Hassas hayvanlar kuşlar,az da olsa etkileniyorlar geçici olarak.Bizimki de ilk gün stres yapıp ben yanında olunca normale dönüyor.Sizin sesiniz de rahatlatır tabi.Umarım rahat bir şekilde geçer seyahat.

Geri