Probitotik ve multivitamin önerisi???

Içeriği kağıt üstünde çok iyi olan trocan premium plus a geçtim , gerek vitamin gerek probiyotik olarak çok güçlü... Tavsiye ederim
yaninda baska vitamin kullanmaya gerek yok demisler?sizdeki ürünün sktsi nedir?

yaninda baska vitamin kullanmaya gerek yok demisler?sizdeki ürünün sktsi nedir?
Benin ürünüm 20gr ambalaj ile gelmedi ellerinde yoktu farklı bir şekilde verdiler . Ürünün 1 yıl ömrü var üretim tarihini sorabilirsiniz alirken arayıp . Bu arada kağıtüstünde diamize den de iyi.

Içeriği kağıt üstünde çok iyi olan trocan premium plus a geçtim , gerek vitamin gerek probiyotik olarak çok güçlü... Tavsiye ederim
Bunu kullanırsak vitamin ve probiyotiği ayrı ayrı vermeye gerek kalmıyor o zaman öyle değil mi? Sizde memnun kalmışsınız,eldekiler bitince buna geçmek daha iyi olacak sanırım.

kapsulun icindekilerden pirinc tanesi kadar.ama zararli kullanmayin.trocan premium plus öneriliyor
Zararlı fln değil ben Bi zararını görmedim. Benim bulunduğum ilçede bir üretici abim var o da bu probiyotiği kullanıyor iyi olduğunu söylüyor isteyen alır isteyen almaz. Kuşlar için yapılmış probiyotiğin yerini almaz ancak iyi

zararli arkadaslar ZARARLI.kusa insan ilacida vitaminide kullanılmaz.senin organlarinin hucrelerinin calisma sekliyle 15 cm boyunda 35 gram agirligindaki kusun organlari ve hucrelerinin calisma sekli bir mi?

zararli arkadaslar ZARARLI.kusa insan ilacida vitaminide kullanılmaz.senin organlarinin hucrelerinin calisma sekliyle 15 cm boyunda 35 gram agirligindaki kusun organlari ve hucrelerinin calisma sekli bir mi?
Hasta olan kuşu nasıl tedavi ediceksin

İnsan ilacı kullanmam kesinlikle.Trocan premium plus siparişi verdim, şuanda en iyi ürünün bu.Konu uzatılmasın ve kilitlensin.

İnsan ilacı kullanmam kesinlikle.Trocan premium plus siparişi verdim, şuanda en iyi ürünün bu.Konu uzatılmasın ve kilitlensin.
Hangi siteden sipariş ettiniz acaba özelden yazabilir misiniz?Son kullanma tarihi vs de önemli.Bende almayı düşünüyorum elimdeki bitince.

Merhabalar,
hangi siteden sipariş ettiğinizi bana da özelden yazabilir misiniz? teşekkür ederim şimdiden

Geri