Karadeniz Pet

Niye böyleler

aRdAaA

Yeni Üye

Sorularınızı anlaşılır şekilde sorunuz lütfen.Bilmece platformu değil burası.Anlatmak istediğinizi anlayabilelim.
Forum kurallarına uyunuz..

Durgun durduklarını mı düşünüyorsunuz? Biraz daha açıklayıcı olsanız?
Videodan anlam çıkartmaya çalışıyorum ama bulamadım :/

Bide kuyruğunu aşağıya yukarıya doğru kaldırıp indiriryo hızlıca
Videoyu uzaktan ve sallantılı çektiğinizden kuşun kuyruğunun hareket edip etmediği anlaşılmıyor. Sanırım mavi kuşu kastediyorsunuz. Biraz daha yakından çekim yapsanız daha iyi olur. Ayrıca dışkıda bozulma, nefes almada güçlük veya hırıltılı solunum, halsizlik, iştahsızlık gibi belirtiler de var mı?

Videoyu uzaktan ve sallantılı çektiğinizden kuşun kuyruğunun hareket edip etmediği anlaşılmıyor. Sanırım mavi kuşu kastediyorsunuz. Biraz daha yakından çekim yapsanız daha iyi olur. Ayrıca dışkıda bozulma, nefes almada güçlük veya hırıltılı solunum, halsizlik, iştahsızlık gibi belirtiler de var mı?
Mavi azcik yapiyo sarı çok yapiyo sarida diskisi normal nefes almada birazcık sıkıntı var solunumdada halsizlik az var ama iştahı iyi yiyo yem falan suda iciyo

Mavi azcik yapiyo sarı çok yapiyo sarida diskisi normal nefes almada birazcık sıkıntı var solunumdada halsizlik az var ama iştahı iyi yiyo yem falan suda iciyo
Net bir dışkı fotoğrafı alabilir miyiz? Bir bakalım. Nefes almada nasıl sıkıntı var? Sesli nefes alma var mı?

Dışkılarda sorun göremedim. Fakat sarı kuşta kuyruk sallanması var gibi. Ne zamandır bu şekilde?

Bide kabartiyo böyle niye soğuk diyemi ev
Tüylerini kabartması iyi değil. Ev soğuksa kaloriferi açın ya da pencereleri kapıları kapatın. Kalın bir battaniye ya da örtüyle bir taraf açık kalacak şekilde kafesin etrafını sarın. Üşütmüş olabilir.

Şöyle yapalım, net bir sonuca varmak için, sarı kuşun güncel, yani yeni yaptığı dışkıyı net bir "fotoğraf" şeklinde buraya yükleyin. Kuş dışkılar dışkılamaz gönderin. Yeni dışkılarda bozulma olabilir.

Eviniz kaç derece ve nem oranı nedir?
Ayrıca şu tünekleri biraz aşağıya çekin kuşlar tavana çok yakın,rahat edemezler öyle.
Kabarmanın birden fazla sebebi olabilir. Kuşunuzun dışkılarını atın detaylı bilgi verin ki yardımcı olunsun size.

Geri