Ne yapmalıyım

@Akman0652 dobida veteriner kliniğini biliyor musunuz hatta youtubeta videoları da var. Yanlış hatırlamıyorsam bi kuşa baktıkları video var. İsterseniz bi arayın orayı diyin kafes kuşlarından anlayan uzmanınız var mı diye.simdi kime güveneceğini de bilmiyosun insanlar ben biliyorum biliyorum diyor ama bilmediğini anladıktan sonra caresiz bir sekilde ne yapacagını dusunuyor insan. Mesela benim pek bilgim yok size desem bunu yapın şunu yapın diye hayvanın vebaline girmiş olurum
Bunların dilinden sadece üretici yapan abiler bilir abla

@Akman0652 ben de öyle düşünüyorum tabii bu konuda uzmanlaşmış veterinerler tabii ki vardır ama ne kadar güvenilir bilemem. Etrafınızda hiç kuş üreticisi yok mu ? Hayvan yemek yiyor mu dışkısı nasıl peki?

@Akman0652 ben de öyle düşünüyorum tabii bu konuda uzmanlaşmış veterinerler tabii ki vardır ama ne kadar güvenilir bilemem. Etrafınızda hiç kuş üreticisi yok mu ? Hayvan yemek yiyor mu dışkısı nasıl peki?
Yemesinde içmesinde neşesinde sıkıntı yok çok şükür sadece o şişlik beni tedirgin etti
Ayrıca dediginiz siteye girdim kuşun tırnaklarını kesiyorlar instgram mesaj attım resimde attım bakalım dönüş yapacaklarmı

Umarım iyi dönüş yaparlar olmadı ararsınız. Hayvan daha kötüleşmeden bi de eğer veterinerde klima falan varsa yanınızda bir tül götürün onu koruyacak ya da bi tisörtte olur. Direkt çarpar nolur nolmaz. Başıma geldi çünkü benim

Bu arada kendisi kaç aylık ya da kaç yaşında

Hayvan perişan olmuş sıcak yerde tutun hayvanı ıslanmış sanırsam kanadında apse mi kistmi tam emin değilim belli olmuyor

Geri