muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

Yarin saat 3 te haber gelecek hangi renkler varmis adamin elinde ona gore karar verecem carsambada elimde olur
En fazla bi bucuk aylik olsun diuecem kolayca egitmek icin uygun mu

kardesım benım yumurta geldı yenı ese attım petshopdan aldıgım dısı dun aksam 10 gıbı yumurtladı masallah (yavrusu ölen kusum vardıya onunda yumurtasından ses gelıordu dunden berı bakdım sabah yumurtayı kafıf catlatmıs otuyor kırmaya calısıor ama kabuk bıraz serttı sanırsam kıramadı bende elıme aldım kendım kırdım kabugu cıkardım yavruyu masallah saglıklı gozukuor suanlık sıkıntı yok annesı beslıordu en son masallah :) ebe oldum :D
yavruyu göreydik hocam artık :) MAŞALLAH diyorum sadece :) nazarlar değmesin inşallah.

uygun.

fazla uygun :D muhtemelen ingilizdir o kuş. zaten jumbo dedikleri de ingiliz. ama o fiyata alınır eğer ömerin dediği gibiyse

düz yerli kuşlar 50 küsürlerden başlıyor burada. muhtemelen jumbo kırığı olabilir o kuş

fazla uygun :D muhtemelen ingilizdir o kuş. zaten jumbo dedikleri de ingiliz. ama o fiyata alınır eğer ömerin dediği gibiyse

düz yerli kuşlar 50 küsürlerden başlıyor burada. muhtemelen jumbo kırığı olabilir o kuş
saf jumbo olmasına ımkan vermıorum cunku ıngılız hollandalar 80 den baslıor yerlıler petshopda 50tl den assagı yok o kırma bı kusdur buyuk ıhtımalle foto var ıse elınde at bakalım

saf jumbo olmasına ımkan vermıorum cunku ıngılız hollandalar 80 den baslıor yerlıler petshopda 50tl den assagı yok o kırma bı kusdur buyuk ıhtımalle foto var ıse elınde at bakalım
Komple sari renkli ,kanatlari gri gogus kismi acik mawi, sari ,mawi renkleri warmis

Foto anca haftasonu yada pazartesi elimde olur zaten buraya atmadan fikir almadan satin almam
tamam foto attıgında ona gore bısı solerız ama o fıyata jumbo bulmak cok cok zor bakalım ınsallah oyledırde ucuza almıs olursun cunku normalde kırık jumbo 75 80 tl ıstanbulda petshoplarda zaten 50 tl yerlı dedım gıbı bakalım foto gelınce tekrar konusuruz

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 50 günlük erkek olduğunu düşündüğüm bir muhabbet kuşum var. Alalı tam 1 hafta oldu. Ancak kuş hiç alismiyor. Aşırı derecede ürkek ve yabani. Elimi kafesine uzatmaya başlayınca kendisini nereye vuracagini şaşırıyor.
Bu kuş egitilir mi? Yoksa çok da geç olmadan değiştireyim mi? Ya da alışması için nasıl bir yol izlemeliyin?

2. yavruda bugun cıkdı fakat cıkdıkdan 1 saat sonra malesef oldu sag alt kısmında yuvarlak bı yesıllık vardı dıer yavruda olmayan ne oldugunu anlamadım cok uzuldum cıkar cıkmaz ölmesıne ınsallah dıer yavrulara bırsey olmaz cok moralım bozuldu :/ 1 gunde erken cıkdı zaten cok moralım bozuk suan ınsallah kalan 1 yavru ve 2 yumurtada bunları yasamam yoksa bu sekılde kusculukdanda soguyorum yavrular elımde olunce emeklerım cope gıtmesı bı yana bı can elımde sonunce kendımı sucluyorum :/

Komple sari renkli ,kanatlari gri gogus kismi acik mawi, sari ,mawi renkleri warmis
Foto anca haftasonu yada pazartesi elimde olur zaten buraya atmadan fikir alma
2. yavruda bugun cıkdı fakat cıkdıkdan 1 saat sonra malesef oldu sag alt kısmında yuvarlak bı yesıllık vardı dıer yavruda olmayan ne oldugunu anlamadım cok uzuldum cıkar cıkmaz ölmesıne ınsallah dıer yavrulara bırsey olmaz cok moralım bozuldu :/ 1 gunde erken cıkdı zaten cok moralım bozuk suan ınsallah kalan 1 yavru ve 2 yumurtada bunları yasamam yoksa bu sekılde kusculukdanda soguyorum yavrular elımde olunce emeklerım cope gıtmesı bı yana bı can elımde sonunce kendımı sucluyorum :/
Insallah olmez ben kac aydir ugrasiyorum yumurtlamadilar bide oyle bi sorun ciksa salarim disari . Allah yardimcin olsun

Foto anca haftasonu yada pazartesi elimde olur zaten buraya atmadan fikir alma

Insallah olmez ben kac aydir ugrasiyorum yumurtlamadilar bide oyle bi sorun ciksa salarim disari . Allah yardimcin olsun
cok saol kardesım cok uzuluorum bende gecen kuluckada 2 yavru cıkdı 2 sıde oldu bu kuluckada 4 dolu vardı 2 cıkdı bugun cıkan öldu anlamıorum nıe ölduklerını elımden gelenı yapıorum kalan 2 yumurta ve 1 yavruda ölurse ben kusculugu bırakıcak buyuk ıhtımal yoksa vıcdan azabı ve hayak kırıklıgı ıcınde psıkolojım alt ust oluyor okadar ugrasıorum emek harcıorum vakıt harcıorum sonuc ölüm oluyor :(

Geri