Muhabbet kusum yem yemiyor kabarik ama keyfi yerinde

Ama bunu gun ici de cok sık yapiyor ve ucuktan sonra kafese kondugunda da yapıyor
Solunumsal bir problemi olabilir belki. Nefes alıp verirken kuyruğu aşağı yukarı hareket ediyor mu? Solunum problemi belirtilerini bir araştırın, uyuyor mu bakın.

Bence bu anlattıklarınıza göre solunumsal bir durumu olabilir. Veterinere gitme imkanınız varsa gidin. Kuş cereyana maruz kalmasın. Vitamin takviyesi yapın. Taze meyve sebze verin. Solunum hastalıklarına ilişkin konulara bir göz atın.

Bence bu anlattıklarınıza göre solunumsal bir durumu olabilir. Veterinere gitme imkanınız varsa gidin. Kuş cereyana maruz kalmasın. Vitamin takviyesi yapın. Taze meyve sebze verin. Solunum hastalıklarına ilişkin konulara bir göz atın.
Burada muhabbet kuslarindan anlayan veteriner yok o yuzden kac kusu kaybettik arastirdim ama solunum yoluyla ilgili ayrintili bilgi bulamadim sadece kuyruk salladiklarini söylemişler hastaligin ne oldugundan emin olabilsem ona gore erken tedavi yapardim bir cok tedavi yontemleri var arastirdikca kafası karisiyor insanın

Siz solunum yolu hastalığı var mı yok mu belirtilere bakarak iyice gözlemleyin. Gerekirse neo terramycn kullanabilirsiniz. Kullanım şekli nette var.

Siz solunum yolu hastalığı var mı yok mu belirtilere bakarak iyice gözlemleyin. Gerekirse neo terramycn kullanabilirsiniz. Kullanım şekli nette var.
Evet solunum yolu sikintisi var cunku bur undan agzindan ses geliyor nefes alirken baska ilaclar vs duydum ama hangisini kullanayim

En sağlıklı yol sizin videoya çekip youtube a yükleyip kuşa bakabilmemiz ama olmuyor sanırım.
Benim bildiğim neo terramycn var. Diğerleri nedir bilmiyorum. İçeriğine ve prospektüsüne bakmakta yarar var.

En sağlıklı yol sizin videoya çekip youtube a yükleyip kuşa bakabilmemiz ama olmuyor sanırım.
Benim bildiğim neo terramycn var. Diğerleri nedir bilmiyorum. İçeriğine ve prospektüsüne bakmakta yarar var.
Bir tane video var ama kısa ayni o sesi cikartiyor devamli yapmadigi icin size sorunu gosteremiorum

Ama dediginiz ilaci da arastiricam bir se muhabbet kuslari dunyasi sayfası var youtube da ben orayi cok takip ediorum astim a bile care olan iyilesen kusu gordum bir ilac sayesinde

Onceki kusum astim dan dolayi olmustu antibiotikler care olamayinca astim a cevirdi rahatsizligi fakultelere gotursum oksijen kortizon vs vermislerdi sonra orda öldü zaten 1 ay cabaladik dayanamadı buna da oyle olmasindan korkuyorum

Onceki kusum astim dan dolayi olmustu antibiotikler care olamayinca astim a cevirdi rahatsizligi fakultelere gotursum oksijen kortizon vs vermislerdi sonra orda öldü zaten 1 ay cabaladik dayanamadı buna da oyle olmasindan korkuyorum
Allah korusun. Dediğimi araştırın. Hastalıktan eminseniz acele etmenizde yarar var.

Anlattıklarınızla sindirim probleminin alakası yoktu. Üretici yerinere veteriner baksa daha sağlıklı olurdu. Bence uzman görüşü alın. Benim fikrim bu şekilde. Geçmiş olsun.

Anlattıklarınızla sindirim probleminin alakası yoktu. Üretici yerinere veteriner baksa daha sağlıklı olurdu. Bence uzman görüşü alın. Benim fikrim bu şekilde. Geçmiş olsun.
Buralarda ne yazik ki veteriner yok kustan anlayan kuscular zaten anlamiyor sirke koy diyolar baska bsi demiolar

Gelişmeleri paylaşırsanız seviniriz.
Merhaba gelismeleri sizinle de paylasmak istedim..once solunum problemi sonra kursak teshisi kondu..tedaviye basladim kursak mantari ilerlemis biraz o yuzden solunuma baski yapiyormus su an duzelmeye başladı..daha 6 gun daha tedaviye devam edicem sonra probiotik vitamin takviyesiyle toparlicak

Geri