Muhabbet kusum yem yemiyor kabarik ama keyfi yerinde

Dicleeee

Yeni Üye
Merhaba erkek kusumuzun yanina disi muhabbet aldik iyide anlastilar...fakat disi kus geldikten 1 ve ya 2 gun sonra sindirim sorunu yaşıyor gibi ses çıkartıyor yem gelmiyor agzina ama yem yemeyi kesti istahsiz cok yemiyor kabarik duruyor usutmedini düşünüyorum balkona cikardigimda camlar kapalı oluyor ve keyfi yerine geliyor 1 ay olmak üzere bize geleli geldiginden beridir bu sekilde nasil bir onlem almaliyim nesi var onu da bilmiorum

Ekli dosyalar

• 1565626173546-2081357191.jpg
    1565626173546-2081357191.jpg
    864.3 KB · Görüntüleme: 44
  • 1565626219089-325857337.jpg
    1565626219089-325857337.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 44
Dışkılar normal. Kuşları gün içinde uçuruyor musunuz? Yağlanma var gibi geldi bana.
Uçmak hem bedenen hem ruhen kuşlarımıza iyi gelir.

Dışkılar normal. Kuşları gün içinde uçuruyor musunuz? Yağlanma var gibi geldi bana.
Uçmak hem bedenen hem ruhen kuşlarımıza iyi gelir.
Yaglanmayi nasil anliyoruz normalde kabarik degilken zayıf cunku normalde salıyorum ama calistigim için hergum birakamiorum

Benim gördüğüm kabarıklık hasta kabarıklığından ziyade sanki şişmanlama hali gibi. Buradan anladım.
Ben de çalışma hayatındayım, şöyle yapıyorum. Eve geldiğimde mutlaka kafeslerini açıyorum. Zaten açar açmaz çıkıyorlar. Onlar da uçmaya dünden hazırlar. Haftasonları da sabahtan açıyorum. Yorulduklarında zaten giriyorlar.

Bizimkiler cok zor giriyorlar saatlerce bekliorum yoruyorlar beni

Video ekleme olanağınız varsa bakalım. Selçuk beyin son görülmesi haziranda. Mesajınızı görmeyebilir, haberiniz olsun.

Video var ama buraya yuklenmiyor uzantida sorun varmis vs . keske gorseydiniz ne demek istedimi cok net gorucektiniz

Bu sesle sindirimin hiçbir alakası yok. Kuş hapşurur tarzda ses çıkarıyor. Kursak mantarından şüphelenmeniz için bu ses belirti değil.

Geri