Muhabbet kusum kusuyor

Evde mikostatin var o olur mu olmaz derseniz gidip alayım
Mikostatin de olur ancak şurup formunda olduğu için önermiyorum. İçinde şeker olduğu için iç mantarı azdırabilir(arttırabilir)

Hemen uyguluyorum çok teşekkür ederim Recai bey ve kayı bey .yumurta veriyorum az da olsa gidiyor fakat çıkartıyor geriye

Şimdi kaka yapmış poposuna yapışmış peçete ile aldım koyu gorunuyor rengi

Kuşta Koksidiyoz var.. Veterinerden sulphamezathine ya da Eczaneden bactrim şurup alın. İki ilaçta şurup formundadır.

Tam dolu suluğa 6 damla ekleyin. 5 gün boyunca uygulayın. İlaçlı su hergün değiştirilecek. Flucana başlamayın. Şuan bunları yapın..

Kuşta Koksidiyoz var.. Veterinerden sulphamezathine ya da Eczaneden bactrim şurup alın. İki ilaçta şurup formundadır.

Tam dolu suluğa 6 damla ekleyin. 5 gün boyunca uygulayın. İlaçlı su hergün değiştirilecek. Flucana başlamayın. Şuan bunları yapın..
Evde ona daha önce kullandığım tetramezatin var o olur mu yoksa sulfamezatin gidip alayım. Ne dersiniz Recai bey

Evde ona daha önce kullandığım tetramezatin var o olur mu yoksa sulfamezatin gidip alayım. Ne dersiniz Recai bey
Tetramezatin de olur, antibakteriyel ve antikoksidiyel bir ilaç. Suluğuna 2 pirinç tanesi kadar ekleyin 5 gün boyunca uygulayın.

Ben sabah flucan verdim şimdi dediğiniz. İlacı baslamak icin beklememe gerek var mi

Ben sabah flucan verdim şimdi dediğiniz. İlacı baslamak icin beklememe gerek var mi
Beklemeyin. Suluğunu temizleyin hayvanın. Tetramezatine başlayın. Suluğuna ilacı koyduktan sonra da 1 damla direk ağızdan verin ilacı.

Veterinerde ampronet diye bir ilaç var antikoksidiyal artı k vitamini yazıyor alayım mı evdeki tetramezatini mi vereyim klinikteyim

Geri