Muhabbet kusum kusuyor

Karamanipek

Yeni Üye
İyi günler daha önce bir kaç kez muhabbet kuşum hastalandiginda sizlerin sayesinde iyilesti. Düne kadar çok neşeliydi bugün sabah uyandığımda gözlerinin hafif kısık ve halsiz.olduğunu gördüm. Kafese baktığımda kustugunu ve kusmugunda hazmedilmemis yem taneleri olduğunu gördüm. Şimdi ise arada kusmaya devam ediyor ve sıvı şekilde kusmugu. Mama yemiyor su içmiyor şu anda

Kusma devam ediyor hiçbir şey yemiyor.çok çaresiz kaldik
Yeni dışkılara baktım şuan da, kuş yem yedi mi? Aç mı yani? Yem yemediyse yumurta haşlayın,sarısını su ile muhallebi kıvamına getirin. Çay kaşığı ya da şırınga yardımı ile de kuşa yedirin. Mutlaka yesin kuş.

Yeni dışkılara baktım şuan da, kuş yem yedi mi? Aç mı yani? Yem yemediyse yumurta haşlayın,sarısını su ile muhallebi kıvamına getirin. Çay kaşığı ya da şırınga yardımı ile de kuşa yedirin. Mutlaka yesin kuş.
Yok yeme yaklasmadi bile.yumurtayı vermeye çalışıyorum fakat tükürüyor

Yok yeme yaklasmadi bile.yumurtayı vermeye çalışıyorum fakat tükürüyor
Zorla yedirin ne kadar yedirirseniz kardır. Kafes tabanına da tuvalet kağıdı koyun dışkı yapsın bakalım. Kuşu mutlaka yedirin

Evet mukus şeklinde zaten
Eczaneden flucan 150 mg 1 kapsül ilacını alın. Kapsülün iç tozundan, tam dolu suluğa 1 pirinç tanesi kadar ekleyin. 5 gün boyunca uygulayın. İlaçlı su hergün değiştirilecek.

Geri