Muhabbet kusum ishal ve yem cikariyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Caner35
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Düzelme oluyor sanki. İlaç işe yaramış. 5 gün tedavi edin. İlaçlı suya probiyotik ve vitamin de katın her gün. Tedaviden sonra 2 gün daha vit + pro sonra sadece pro uzun bir süre.

Selçuk bey kuş bugün daha iyi. Dışkısı gayet normal görünüyor. Masallah yemide baya yemiş. Soylediginiz sekilde tedaviye devam ediyorum teşekkürler. Yalnız Bugun kafeste bir tane kuyruk tüyü buldum normalmidir acaba

Selçuk bey kuş bugün daha iyi. Dışkısı gayet normal görünüyor. Masallah yemide baya yemiş. Soylediginiz sekilde tedaviye devam ediyorum teşekkürler. Yalnız Bugun kafeste bir tane kuyruk tüyü buldum normalmidir acaba
Belki de tüy değişim evresine girdi veya kazara koptu kuyruğu.. iki ihtimal de normal.

caner bey kuşun düzelmesine sevindim. selçuk beyin dediği gibi tedaviye devam edin. 5 günlük tedaviden sonra probiotik ve vitamin. geçmiş olsun

4DC9A27D-CF8B-42CB-8CBF-BB71C4C10678.jpeg

kuslarin son hali muhabbetin diskisi vs her şeyi yolunda gibi.hayvanda bi titreme var hala korkuyor bizden galiba. Ve tunekte oylece duruyor. Kendim tunek yaptim eve alissin diye ama nafile kipirdamadan duruyor. Cansiz manken vahenin kus versiyonu heralde:)
Kanaryada otmez oldu.tahminim Aynı odadalar diye. Ayri odalara alicam.

Geri