muhabbet kusum cok hasta.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan devrim
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kusumun rahatsizligi nedir

• hangi tedavi yontemini kullanmaliyim

Kullanılan: 1 100.0%
  • suanda kulandigim tedavi yontemi ne kadar etkili

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Şuan mananın çeşidi veya markası önemli değil önemli olan takatsiz kalmaması için birşeyler yemesi. Mamayı nemlendirip verin umarım yer. Yemese dal darı verin. Nispeten kolay yer dal darıyı.
suan normal yem yemeye calisti , birazini kirdi atti birazini yedi. dal darinin yuzune bakmadi ,acaba bayat mi die bugun baska bir yerden dal dari aldim onu da yemedi. simdi hafif uyukluyor , her dort saate bir ben limon vericem 4-5 damla . cok gec kaldim , cok uzgunum ): ilaclari aldiktan sonra da limon vereyim mi ya da sirke suan kafam karisti

Hayır ilaç aldıktan sonra limona gerek yok. Suyuna probiyotik katın ama.

Herhangi bir marka olabilir. Vitamin içermeyen toz formunda olsun gerisi çok da önemli değil. Veteriner veya petshoplarda bulursunuz.

Herhangi bir marka olabilir. Vitamin içermeyen toz formunda olsun gerisi çok da önemli değil. Veteriner veya petshoplarda bulursunuz.[/QUOT
cok tesekkur ederim , bugun dort saaate bir limon verip bekliycem basinda sabaha kadar , sabahta eczaneler acilana kadar , sizin uc tane dediginiz ilactan almaya caliscam. onlari eczaden temin ederim ins. cok tesekkur ediyorum ALLAH razi olsun sizden ,ins kurtaricam kusumu.

Devrim bey en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir. Hastalık mantar ve herhangi bir mantar ilacı alabilirsiniz. Sonuçta bir ilaç çnerecektim diye mikostatin dedim. Trifuculan da olur mesela.

Devrim bey en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir. Hastalık mantar ve herhangi bir mantar ilacı alabilirsiniz. Sonuçta bir ilaç çnerecektim diye mikostatin dedim. Trifuculan da olur mesela.
Selcuk abi suan uyiyor , dort saat oldu limonu vereli , korkuyorum uykudan uyandirip vermek ona zarar veriri mi die ): bole sacma bisi sordum ama hala uyumadm limon vereyim die.

Limon güçlü asidik etkiye sahiptir biraz su ile harmanlayıp öyle vermen daha iyi olur.

Hemen ağzına 2-3 damla sirke damlatın. Suyuna da çeyrek suluğa 8 damla. Avidiareyi ne zamandan beri kullanıyorsunuz ? Bence hemen Nöbetçi eczaneden mikostatin alıp eve gelir gelmez 1 damla damlatın. Sonrasında sabah akşam olmak üzre günde iki damla 7 gün. Mama yiyorsa nemli mama verin. Şuan yemi yutamayacak duruma gelmiş. Probiyotik de alın eczaneden.

selcuk abi sabah limon damlattim yine azicik yem yedi , eczaneye gittim (4 eczane gezdim) sonunda depodan getirdiler trifuculan srup buldular. iki damla damlattim. simdi sadece beklemem gerekiyor sanirim.su vermeye calisayim mi ilacin ustune hemen

Şuan mananın çeşidi veya markası önemli değil önemli olan takatsiz kalmaması için birşeyler yemesi. Mamayı nemlendirip verin umarım yer. Yemese dal darı verin. Nispeten kolay yer dal darıyı.
suan ara ara yem yiyor kendiliginden su icti falan cok mutluyum, aksam da iki damla aticam ins ins iyilesicek

Hayır su vermeye çalışmayın. Limonun da etkisi oldu ilaç da işe yarayacak umarım. Anlattıklarınıza göre Kurtulacak gibi.

abi aldın bir hayir dua daha.

iyiki varsın

suan icim gide gide odayi terk ettim azicik bir isik biraktim. yem yesin die. ara ara gidip kontrol edicem. suan beklemekten baska care yok sanirim. probiyotik aldim ,suyuna koymaya cekindim. koysa miydim acaba. kusabilir dediniz, kustugunda acil ne yapmam lazim

Suyuna koymaya çekinecekseniz niye o kadar para verip aldınız. 3-4 saatte bir yem yemesi için ışığı açın. Şuan kendini toparlaması için yemesi gerek.

Miktar konusunda korkma yan etkisi yoktur.
ben cidden suan biraz panikledim. tek basina yem yemiyor ,elimde olmazsa yemin yuzune bakmiyor, ilk elime aldim az once hic yem yemedi azicik hareket ettirdim , sonra yem yedi zorlandi az kirdi atti az yedi ama uzun uzun yemeye calisti gozleri kapali uyuya uyuya, sonra bi baktm yavas yavas bir iki damla su yaklastirdim bardakla onu icti. sonra ucmaya calisti , baktim yem ve su fasli bitti , kafesin altinda durdugu icin yem koydum kafesin altina, kafesin ustunu orttum , odaya hafif isik sizintisi girecek sekilde kapiyi aralikli biraktum ,koridorun isigini yaktim. dinlenemeye biraktim. ne yapmam laizm bilmyorum ama ilac saatine kadar iki ser saat araliklarla girip yem yemesini saglamaya calissayim , su icmesne ugrasayim. sonra ilaci verip yine ikiser saat olarak yem mi yedirmeye calissam ? sizce ne yapmaliyim Selcuk abi? cok soru sordum size farkindayim ama sizden baska dogru bilgi veren olmadi malesef. sayenizde suan biraz daha umudum var

Geri