Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Hızlı geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Alta birkaç fotoğraf daha ekledim.

Tatlı bir dişi mâşâallâh. Rengi de güzelmiş.
Ben de başka konu hakkında yazacaktım,o tüneği değiştirmeniz uygun olur,boyasız ahşap tünek kullanın hatta bambu tünek bulursanız daha iyi. Ama tünek pürüzsüz olsun, kıymıklı ve eğri büğrü olmasın.

Tatlı bir dişi mâşâallâh. Rengi de güzelmiş.
Ben de başka konu hakkında yazacaktım,o tüneği değiştirmeniz uygun olur,boyasız ahşap tünek kullanın hatta bambu tünek bulursanız daha iyi. Ama tünek pürüzsüz olsun, kıymıklı ve eğri büğrü olmasın.
Çok teşekkürler. Kuşu bulduğumuz için kafes yoktu, geçici olarak birinden temin etmiştik. Bugün yenisini aldık. Ama aldığımız yerde ahşap tünek yoktu, plastiklerden verdiler, internetten alacağım 👍 Kafesi aldığımız kişi kuşumuza erkek dedi, ben de dişi olduğunu düşünüyorum. Evdekileri ve kafes satıcısını ikna edemedim. Bir kaç aya zaten gagası iyice kendini belli eder, kim haklıymış göreceğiz 😊 Sadece bu da değil eşim kuşun açık mavi olduğunu düşünüyor 🤦‍♀️

Merhabalar, kuşunuz dişi. Yaşını almamış ama kabarık duruyor güneş çarpmış olabilir. Cereyanda kalmasın. Ve gördüğüm için söylüyorum suluğunu tüneğin olduğu yere asmalısınız. Tabana yakın yerde olmasın suluğu. Başka sorularınız, genel bakım vs için yeni konu açabilirsiniz ☺️
İyi forumlar, ailenize hoşgelmiş 🌸
Çok teşekkürler

Çok teşekkürler. Kuşu bulduğumuz için kafes yoktu, geçici olarak birinden temin etmiştik. Bugün yenisini aldık. Ama aldığımız yerde ahşap tünek yoktu, plastiklerden verdiler, internetten alacağım 👍 Kafesi aldığımız kişi kuşumuza erkek dedi, ben de dişi olduğunu düşünüyorum. Evdekileri ve kafes satıcısını ikna edemedim. Bir kaç aya zaten gagası iyice kendini belli eder, kim haklıymış göreceğiz 😊 Sadece bu da değil eşim kuşun açık mavi olduğunu düşünüyor 🤦‍♀️

Siz haklısınız :)
Kesin dişi bu kuş.
Ayrıca rengi de gri 😀

Geri