Muhabbet kuşunun popo şişliği

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan WhayBee
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Konuyu okumadim. Öncelikle geçmiş olsun. 1-2 yıl içerisinde başlamış. İlk başlarda yağlanma olmuş sonradan tümöre dönmüş. Ne yazikki cerrahi müdahale edilmesi gereken bir rahatsızlık. Sonucu ölüm olma ihtimali yüksek. İlaçla vs. Süresini geçirmiş. Allah yardımcısı olsun kusumuzun.

Konu sahipleri ortadan kaybolduğunda endişem artıyor :confused::(

Çok zamanı yok. Gün geçtikçe imkanlar el vermeyecek kurtarmaya. Üzücü bir durum.

Geçmiş olsun.Üzücü bir durum :( Bu tür durumlarda veterinerlerin çoğu müdahale etmiyor maalesef.Allah kuşunuza sabır versin.

ne oldu acaba çok merak ettim. kaderine terk edilmez inşallah

Arkadaşlar tüm mesajlarınızı okudum. Dediğiniz gibi önce yağlanma ile başlayıp bu duruma geldi. Kuşun belirgin bir rahatsızlıği yok, diri ve güçlü. Fakat böyle yaşaması beni üzüyor. Mersin'de oturuyorum. Burada veterinerler çok iyi değil ve sadece kuşa bakmak için bile en az 100 tl istiyorlar. Tedavisi için şartlarım el vermez. Bugün de biraz kanamış o bölgesi ama iyi durumda. Yani bunun sonu ne olacak o şişlik her gün daha fazla büyüyecek mi? Hiç olmaz sa büyümesini engelleyecek bir ilaç olsa alacam. Şuanlık bepanthol sürdüm yumuşasın diye.
38279

Ben bir arkadaş aracılığı ile bir veterinere sordum cevap bekliyorum ama kuşlar hakkında yeterli bilgisi olmadığını söyleyebilirim.
Beklenen cevap geldi görseli ona gönderdim cerrahi müdahale şart dedi.
Lütfen onun bir can olduğunu unutmayın yani affedersiniz belki bunu söyleyince tepki alabilirim ama söylemek zorunda hissediyorum biz insanlar nelere para harcamıyoruz ki yani evet fiyat fazla olabilir ama verilir. Bu küçük canlar için bir şey yapmayacaksak bakmanın pek de manası yok

hocam böyle yaşamaz. daha fazla büyümez ise kalsın bu şekilde beslerim diye düşünüyorsun anlıyorum ama yaşayamaz. sizin yerinize gelişine bir baktım mersinde ki veterinerlere siz de bakın araştırın şöyle bir veteriner gördüm şimdi mesela tıklayın bakın https://www.mersinvetlife.com. fiyat konusunda da telefonlarını alın whatsaptan buraya attığınız fotoğrafı da atın buranın linkini de atın. ortalığı telaşeye verin durumum yok deyin. bu işler böyle malesef anlıyorum imkanınız olmayabilir ama elinizden geleni yapmaya çalışın. içim acıyor vallaha şu haliyle direniyo hayvan. kendi kuşum kanser olduğunda bütün veterinerleri aradım. konuşmadığım veteriner kalmadı bu işin hocaları dahil. o ara kuruma hastalığında olan, bacağı kırık olan, ne kuşlar geldi iyileşti gönderildi.

Son düzenleme:
Geri