Muhabbet kuşunda ishal

o kuş pazartesiye ölür büyük ihtimal. Elbette Allah bilir
bu kadar kötü düşünme akla bile zararlı bu kadar kötümser olmak benim ilk kuşum siyah dışkıyla ort 25 gün hayatta kaldı sonra yazınca gidip ilacı aldım yaşadı yani burada bu kadar kötümser olunca elinize geçen tek şey hiç bir şey kanlı ishal sanki hayvan daha yolu var pazartesiye kadar rahat

Birde ilacı kullanmaya başladığınız gün kalamar kemiği gaga taşı fln varsa kaldırın ilacın etkisini azaltıyor çünkü
Gaga taşımız var tek onu kaldırırım bugün biraz daha iyiydi ama eskisi kadae uyumuyor kafesini açtım kendisi dolaştı biraz ve dışkısı bazen komple yeşil oluyor bizim yeni bi kuşumuz daha vardı bu kuş onu çok kıskanıyordu onu başka odaya aldık dünden beri daha iyi acaba o da bi etken midir

bu kadar kötü düşünme akla bile zararlı bu kadar kötümser olmak benim ilk kuşum siyah dışkıyla ort 25 gün hayatta kaldı sonra yazınca gidip ilacı aldım yaşadı yani burada bu kadar kötümser olunca elinize geçen tek şey hiç bir şey kanlı ishal sanki hayvan daha yolu var pazartesiye kadar rahat
İnşAllah çok sağolun sizede çok teşekkür ederim her soruma cevap verdiniz çok yardımcı oldunuz çok teşekkürler desteğiniz yardımlarınız için

İnşAllah çok sağolun sizede çok teşekkür ederim her soruma cevap verdiniz çok yardımcı oldunuz çok teşekkürler desteğiniz yardımlarınız için
sakın dışkısı bazen yeşil diye ilacı almamazlık etmeyin aniden yine gelir daha kötü yapar ama bu kez yani şuan daha zaten iyileşmemiştir ilaç olmadan

ilacı aldın mı acaba @Ahmetcan34
Gidemedim en yakın pendikte veteriner var ve bana biraz uzak kalıyor ama araştırdım oturduğum semtte böyle ilaç satan bi yer varmış orayı arayıp sormayı düşünüyorum orada da yoksa mecbur gideceğim almaya birde mhabbet kuşum su içmiyor sanki ya normalmidir bu iki gün öce koyduğjm su aynı miktarda bir kuşumuz daha var o çok su içerken bu kuş hiç içmiyor neredeyse kendim vermeyide denedim içmedi

Gidemedim en yakın pendikte veteriner var ve bana biraz uzak kalıyor ama araştırdım oturduğum semtte böyle ilaç satan bi yer varmış orayı arayıp sormayı düşünüyorum orada da yoksa mecbur gideceğim almaya birde mhabbet kuşum su içmiyor sanki ya normalmidir bu iki gün öce koyduğjm su aynı miktarda bir kuşumuz daha var o çok su içerken bu kuş hiç içmiyor neredeyse kendim vermeyide denedim içmedi
hastalık ilerlediği için daha kötüye gitmeden alın yemden kesilirse daha çok sıkıntı elle beslemen fln lazım belli bir süre

hastalık ilerlediği için daha kötüye gitmeden alın yemden kesilirse daha çok sıkıntı elle beslemen fln lazım belli bir süre
Hocam bu Sulphamezathine ilacı tam olarak neleri tedavi ediyor bilginiz varmı koksidiyoz dışında solunum yolu vs rahatsızlıklarında kullanılabilirmi sadece sindirim yolları bakteri vs. etkili

Hocam bu Sulphamezathine ilacı tam olarak neleri tedavi ediyor bilginiz varmı koksidiyoz dışında solunum yolu vs rahatsızlıklarında kullanılabilirmi sadece sindirim yolları bakteri vs. etkili
Antibakteriyel ve Antikoksidiyal bu tip şeylerde geçerli tam bilmiyorum ama solunum yolu hastalıklarını tedavi etmez daha çok sindirim sorunlu şeyler için

Kuşa ne oldu ? İyileştimi? Yapabildiniz mi söylenilen tedavileri? Arkadaşlar eğer canlı besliyorsanız herşeyi göze alarak alın herzaman güllük gülustanlık yem verim su verim olmuyor onlar da insan gibi hastalanabiliyolar kuş beslerken bunları göze alın !! Kuş hastalıktan can çekişirken uzaktı gidemedim felan vs. Bahanelerle hayvana yazık edersiniz !! O hayvan hastayken rahat uyuyabilen varsa tebrikler kendisi VİCDANSIZ dır zatennn !!!!!!!!!!

Geri