Muhabbet kuşumun tüyleri çıkmıyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Agust
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
@Merve 'nin zaten kuşu var şuan kuşa çok sağlıklı bakamadığınızı düşündüğümüz için sahiplenmek istedi, yoksa kuş her yerde mevcut...
zaten belirtiğim gibi ona da bakamadım o yüzden pethopa geri verdim sonra bu forumu gördüm ve ümitlendim yeni bir kuş aldım

zaten belirtiğim gibi ona da bakamadım o yüzden pethopa geri verdim sonra bu forumu gördüm ve ümitlendim yeni bir kuş aldım
Bu canlılar hassas canlılar öncelikle ilgi ve sevgi isterler şayet evde canlıya şiddet uygunalıyorsa hiç bakmamak daha sağlıklı olur. Daha iyi koşullarda bakabileceğinizi düşünüyorsanız forumda iyice araştırma yapmalısınız, kuşun bakımını beslenmesini fiziksel ve ruhsal sağlığını koruyarak iyi bir yaşam sunmalısınız.

Bu canlılar ne yazık ki oyuncaklarmış gibi alınıp satılıyorlar fakat kimse bir can taşıdıklarının, onların da duygularının olduğunun farkında değil...

Bu canlılar hassas canlılar öncelikle ilgi ve sevgi isterler şayet evde canlıya şiddet uygunalıyorsa hiç bakmamak daha sağlıklı olur. Daha iyi koşullarda bakabileceğinizi düşünüyorsanız forumda iyice araştırma yapmalısınız, kuşun bakımını beslenmesini fiziksel ve ruhsal sağlığını koruyarak iyi bir yaşam sunmalısınız.

Bu canlılar ne yazık ki oyuncaklarmış gibi alınıp satılıyorlar fakat kimse bir can taşıdıklarının, onların da duygularının olduğunun farkında değil...
+111..

a

aynen dediğiniz gibi kuş hapiste sanıyorum bazen kafayı yiyicem veterinere götürmeme izin vermiyorlar düşünebiliyormusunuz? boşuna paraymış iyi ki ağzım bozuk değil yoksa beni tutamazdınız allah onu da yaratmış yani ha bir eksik bizden ha bir artık bizden oda can iyi ki kendi param varda veterinere onu götürüyorum ve iyi ki veteriner yakın

Son düzenleme:
Geri