Muhabbet kuşumun rahatsızlığı mı var?

Dogru diyorsun abi. Hem sanirim korkuttum herhalde tabandayken elimi gorunce bagiriyor tunekte olunca kacmiyor bile elime de geliyor. Biraz rahat birakmaliyim. Bir de son sorum su olacak yem kirmayi yeni yeni igrendigi icin pek yemiyor. aldigim adam aspurla daldari ver demisti. 5 gundur onlari yiyor bi zariri olur mu
Bir sıkıntı olucağını sanmıyorum. Yem kırmayı öğrendimi peki nası gidiyor

Bir sıkıntı olucağını sanmıyorum. Yem kırmayı öğrendimi peki nası gidiyor
Alirkwn kontrol ettik kursagi doluydu yem kiriyor o zaman dedik ama adam daldari da verdi bundan da ver dedi. normal yemle beraber daldari da verdim. daldariyi yedi hep. bi ara normal yem denedim sanki kiriyor gibi ama uzun sure gozlemleyemedim. ac kalmasin diye hep aspurla daldari verdim evden giderken onumuzdeki bir kac gun evdeyim denicem kiriyorsa normal yeme donerim.

Abi dışkısı bu
nInsLU.jpg

Alirkwn kontrol ettik kursagi doluydu yem kiriyor o zaman dedik ama adam daldari da verdi bundan da ver dedi. normal yemle beraber daldari da verdim. daldariyi yedi hep. bi ara normal yem denedim sanki kiriyor gibi ama uzun sure gozlemleyemedim. ac kalmasin diye hep aspurla daldari verdim evden giderken onumuzdeki bir kac gun evdeyim denicem kiriyorsa normal yeme donerim.
Aspur yulaf daldari sürekli verilecek tohumlar değildir kırmayı tam bilmiyor sa bile kabuksuz ak dari sarı dari karışımı verin en ideali o

Aynen. Kuşu gözlemle eğer yem kırmayı öprenmişse normal yem ver yem markası olarak garden mix öneririm

Geri