Muhabbet kuşumda bi gariplik var

Kuşumun güncel dışkısını atıyorum bakarsanız sevinirim
Aslında dışkıda pek bir sorun göremedim ben, vitaminlerle desteklerseniz iyi olacaktır. Büyük ihtimalle kuşunuz bu mevsim geçişlerinden dolayı grip olmuş ve bu sebepten dolayı biraz halsiz ve yorgun. Akşam 3 4 sularında oyun oynamaya başladı demişsiniz yazınızda ayrıca. Onun sebebi de büyük ihtimalle, gün içerisinde özellikle sabahları ve öğlenleri uyuyorsa halsizlikten ve yorgunluktan, kuşunuz akşam yani gece zaten otomatik olarak uyuyamaz.

Çok panik yapmayın derim, bir kanatlı hekimine gösterebilirsiniz yumurcağı. En azından bir kontrol etsin. Sonra bazı şeyler için çok geç olmasın. :)

Miniğimiz genç birisi sanırım, dışkısında da öyle sorun göremedim ben de. Paniklemeyin iyileşecek inşaAllah. Arkadaşlarında dediği gibi vitaminlerle desteklenebilir. :)

Çok panik yapmayın derim, bir kanatlı hekimine gösterebilirsiniz yumurcağı. En azından bir kontrol etsin. Sonra bazı şeyler için çok geç olmasın. :)
Bugün götürdüm veterinere antibiyotik verdi küçük bi şırınga içinde.Nasıl kullanacağımı felan anlattı 3 gün boyunca kullan dedi ama antibiyotikin ismini öğrenemedim.

Bugün götürdüm veterinere antibiyotik verdi küçük bi şırınga içinde.Nasıl kullanacağımı felan anlattı 3 gün boyunca kullan dedi ama antibiyotikin ismini öğrenemedim.
Tamamdır, gelişmeleri buradan ya da 3 lü açtığımız gruptan yazabilirsiniz. Tekrar geçmiş olsun minnağa.

Kuşumda bi gariplik var nolur yardım edin. 3 yumurtası var yuvaya girip yatmıyor. Gagadını tıkırdatıyor.. Nesi var

Ekli dosyalar

• 20220523_185749.jpg
    20220523_185749.jpg
    649.7 KB · Görüntüleme: 8
Hocam cereyanda bıraktınız mı? Bi soğuk algınlığı problemi var sanırım. Nefes kontrolü yapar mısınız bi zorlanma var mı nefes alış/verişte. Buradan muayene edemeyiz ama muhakkak hekim arkadaşlarımız görmesi gerekiyor. Zaman kaybetmeyiniz.

Yumurta sıkışması olmuş, çıkarttık şuan iyi çok şükür.
İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Teşekkürler. Ama yumurta çıkarırken kırıldı. Yuvada da 3 yumurtası vardı dünden beri yatmıyor. Muhtemelen onlarda artık cılk olmuştur. Sağlık olsun artık
Kuşun içinde kırılmadı değil mi? Yumurtayı sağ salim çıkardıktan sonra mı kırıldı yoksa içerisinde kırılmış mı çıktı?

Biraz içinde kırıldı. Ama duruşu iyiydi sabah öylece bıraktım işe geldim. İnş. Bişeyi yoktur

Biraz içinde kırıldı. Ama duruşu iyiydi sabah öylece bıraktım işe geldim. İnş. Bişeyi yoktur
Hocam içerisinde kırıldıysa derhal bi hekimin görmesi lazım. Kuşumuzun sağlığını ciddi manada etkiler. Siz işteyseniz evdekilere söyleyin muhakkak hayvan hastanesine götürülsün. Veteriner değil hayvan hastanesi çünkü orada film çekerler. Bu tür işlemler çok riskli, eğer içerisinde kırılır da kalırsa çok büyük sorunlara yol açabilir :(

Geri