Muhabbet kuşum tıs tıs ediyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan BulutX1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kuşu 3-4 saat susuz bırakıp öyle hazırlayın ve kuş başka suya ulaşamamalı hep o sudan içmeli.

Röntgen çektirdiniz mi?
+ Gittiğiniz veteriner kanatlı kuş veterineri miydi? Antibiyotiğin ismi ve dozajı nedir?

Röntgen çektirdiniz mi?
+ Gittiğiniz veteriner kanatlı kuş veterineri miydi? Antibiyotiğin ismi ve dozajı nedir?
Hayır çektirmedim gittiğim veteriner normal veterindi farklı hayvanlarda bakıyordu antibiyotiğin ismini bilmiyorum kutusunu orada yırtıp koymuştu doktor ilk kutusu orda kaldı dozajı günlük 2 damla

Hayır çektirmedim gittiğim veteriner normal veterindi farklı hayvanlarda bakıyordu antibiyotiğin ismini bilmiyorum kutusunu orada yırtıp koymuştu doktor ilk kutusu orda kaldı dozajı günlük 2 damla
@Selçuk YÜKSEL hocamın dediği günlük 1 damla iyot kullanıyorum dün başladım şuan hırıltı tıs tıs sesi kesildi

Antibiyotik kullanımı zararlı bakterilerle beraber yararlı bakterileri de öldürüyor o yüzden antibiyotik tedavisi tamamen bitince o hafta 3 gün art arda probiyotikli su veriniz her gün yenisini hazırlayarak. Entrobac öneriyoruz.

Hocam kuşun durumu hakkında bilgi verir misiniz düzeldi mi ?

Sonrasında hiç sesli solunum yaptı mı. Az birşey uçsun bakalım sesli solunum olacak mı

Merhaba hocam geç gördüm kusura bakmayın artık tıs tıs etmiyor her hangi bir ses çıkmıyor
Ses çıkarmadığına göre düzelmiş demektir. Ama yine de kontrollü davranmakta fayda var. Siz 15 günde bir yarım suluğa 1 damla şeklinde devam edin.

Ne kadar süre tıs tıs'lı nefes almıştı ve hiç düzelmiş miydi ?

Geri