muhabbet kuşum sanırım ölüyor

eren abi bu aynı şekilde duruyo ya ölüyo mu acaba

eren abi bu aynı şekilde duruyo ya ölüyo mu acaba sürekli yana yatıp duruyo ya

Aldıysa tamam kardeşim sorun yok yarına kadar inşAllah Selçuk abi de gelsin detaylı bilgi verir sana

abi şöyle oldu bi abinin elindeydi bu sevmem için verdi sonra gitti bi yarım saat sonra geldi buna bakabilir misin dedi bende çok baktım hayvan bakarım dedim al senin olsun dedi eve bi getirdim annem hasta bu dedi yem verdik yemedi sonra bebe büskivisi galete unu falan karıştırıp verdik sonra bi kendine gelir gibi oldu sonra kafayı resimlerde ki gibi yapmaya başladı pirinç ve patates verdik abi aldığımda çok zayıftı hiçbişi yemiyodu

Kardeşim sabah olsun inşAllah herşey saha iyi olacak sen kafese bırak antibiyotiği de verdin üstadlar daha detaylı incelerler tamam mı

Kuş kuşluktan çıkmıştı resmen bu güne kadar neden müdahale edilmemiş ki. Çok kızıyorum böyle yapanlara ( iremspn sizi tenzih ederek yazıyorum size veren için konuşuyorum ) 3 gün önce müdahale edilse kurtulacaktı kuş. İçi dışı her tarafı mantar olmuş kuşun. Gereği gibi bakılmayacaksa hayvan sahiplenilmemeli..

gerçekten ağlamaktan içim çıktı eren abi bilir dün sabahlara kadar uğraştım bugun veterinere götürdüm ilacını aldım ama geç kalmışım o insan kılıklı satıcısı ve alıcısı iyi bakamamış ben elimden geleni yaptım diye düşünüyorum

gerçekten ağlamaktan içim çıktı eren abi bilir dün sabahlara kadar uğraştım bugun veterinere götürdüm ilacını aldım ama geç kalmışım o insan kılıklı satıcısı ve alıcısı iyi bakamamış ben elimden geleni yaptım diye düşünüyorum
Ne satın aldın az önce resimlerini gördüm de benim kuşum da öle uçmaya gücü kalmadı düşüp duruyor

Geri