Muhabbet kuşum rahatsız

Bu dışkı rengi soğuk algınlığını gösteriyor ise ,ev çok sıcak,vitamin takviye ile elimizden geleni yaparız..
Benim endişem bakteriyel veya virütik bir hastalık olmaması.
Teşekkür ederim,
Bu durumda pek bir bilgim yok,genel olarak ishal soğuk algınlığı gibi hastalıkları tetikler,bende kursak mantarından şüpheleniyorum kendi kuşumda durumu pek iyi görünmüyor,inşallah geçer kuşunun rahatsızlığı.İyi günler.

Bu dışkı rengi soğuk algınlığını gösteriyor ise ,ev çok sıcak,vitamin takviye ile elimizden geleni yaparız..
Benim endişem bakteriyel veya virütik bir hastalık olmaması.
Teşekkür ederim,
Bu durumda pek bir bilgim yok,genel olarak ishal soğuk algınlığı gibi hastalıkları tetikler,bende kursak mantarından şüpheleniyorum kendi kuşumda durumu pek iyi görünmüyor,inşallah geçer kuşunun rahatsızlığı.İyi günler.

Dendiği gibi tam dolu suluğuna beş damla elma sirkesi damlatın, kafesi dezenfekte edin. Netleştirmek için veterinere götürmenizi öneriyorum.

Son düzenleme:
Bise solicem halsizlik hapsurma titreme kusma gbi sebeplerden kusumu veterinrre götürmüştüm bana bi toz ilac vermisti suyuna katmistim ve bir hafta kullanmistim iyi gelmis düzelmişti acaba ole bise mi arastirsaniz. Veteriner e gidip bi ilac isteyin bence bitki cayi ile olacak sey deil. Yeterli gelmez. Ama kusu goturmeyin sogukta daha cok hasta olur Allah korusun . Siz sikayetlerinizi anlatın direkt bi ilac verir mutlaka..

Geri