Muhabbet kuşum kusuyor!!!

bir şey diyeceğim kuşumun dışkısında sindirilmemiş dışkı var :/
Yem yedir. Dışkı yapsın ona göre bişey diyelim şu an pek bişey diyemeyiz

Şırınga yada çay kaşığı yardımı ile yedirebilirsiniz kuş aç ise yiyecektir.

Kuşunuzun durumu çok kötü değil diye biliyorum söylediklerinizden bu yüzden aç olsa yemde yiyecektir mama da.
Şırınga yada çay kaşığı yardımı ile yedirebilirsiniz kuş aç ise yiyecektir.

Kuşunuzun durumu çok kötü değil diye biliyorum söylediklerinizden bu yüzden aç olsa yemde yiyecektir mama da.
Kuşun dışkı fotoğrafı

IMG-20200430-235134 IMG-20200430-235143 IMG-20200430-235147 IMG-20200430-235225

Kaşık desen zaten korkuyor
Şırıngaya hiç gelmeyelim bence :/

Söylenen işlemleri yaparsanız ancak sonuca varabiliriz yoksa olduğumuz yerde sayarız.

Keyfi bir durum değil zaruri bir durum olduğu için yemesi şart ki yaklaşık 11 saattir aç olan ve sadece kusması olan bir kuş nasıl olur mama yemez aklım almıyor...
Evet dediğiniz doğru benim de aklım almıyor. İllaki zorla yumurta ile boğacak değilim.Madem öyle, iftara kadar sırf bu kuşla uğraşacağım ki yem yesin. Arada da darıları denerim hala kabuğunu soyup atıyor mu diye.

Kaşık desen zaten korkuyor
Şırıngaya hiç gelmeyelim bence :/
Gagasının kıvrık olan yerinden yedirmeye dene. Yapacak bişey yok yedirmen gerek zorla da olsa yedir. Kuş kirlenirse de kirlensin önemli değil. Yedir mutlaka

Gagasının kıvrık olan yerinden yedirmeye dene. Yapacak bişey yok yedirmen gerek zorla da olsa yedir. Kuş kirlenirse de kirlensin önemli değil. Yedir mutlaka
[güvenini kırmamak şartıyla deneyeceğim :3
Güvenini kırmamak şartı ile operasyona devam :/.

Söylenen işlemleri yaparsanız ancak sonuca varabiliriz yoksa olduğumuz yerde sayarız.

Keyfi bir durum değil zaruri bir durum olduğu için yemesi şart ki yaklaşık 11 saattir aç olan ve sadece kusması olan bir kuş nasıl olur mama yemez aklım almıyor...

pay pay3

pay2

Muhabbet kuşum 1:30 yaşında erkek birden bire kusmaya başladı tane tane ve salyasız kanatları açık bir şekilde duruyor halsizleşti ne yapabilirim videoyu gönderiyorum

Muhabbet kuşum 1:30 yaşında erkek birden bire kusmaya başladı tane tane ve salyasız kanatları açık bir şekilde duruyor halsizleşti ne yapabilirim videoyu gönderiyorum
Ayrıca neredeyse kursağındaki tüm yemleri kustu etrafa saçarak

Video burada hemen yardımcı olursanız sevinirim ,normalde çok hareketli bir kuş gözleri bile kpanıyor şuan anlayamadım birden bire oldu

Geri