Muhabbet kuşum kaynar çayın içerısıne gırdı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Toprak81
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhabalar benim kuşum da sıcak çay elimdeyken başının bir kismini sıcak çaya sokmustu, ceresinin derisi soyuldu, biraz o bölge deki tüyleri dökülmüştü sonra düzeldi ama sizinkinin durumu baya kötü gorunuyor
günde 5 veya 6 defa silverdin krem
Günde 3 defa fucidin veya bactroban krem
Protein içeriği yüksek mama yumurtalı mama gibi
Suyun içine vitamin ekleyin
İnşallah kısa zamanda iyileşir geçmiş olsun

ah kiyamam nasil kötü olmuş böyle Allah korusun can dostlarimizi elimizden gelenin en iyisini yapmaliyiz onlar için. içim sizladi Allah acil sifalar versin bu cana

Kuşun sahibi arkadaşı kesinlikle suçlamayalim. Çünkü benim kuşum da ille de çay içeceğim deyip çay bardağına hücum ediyor. Çok dikkat ediyorum ama bı kere ayağıni bardağın içine hafiften sokunca çok sıcak olduğunu anladı. Şimdi gelmesi azaldı. Allah'tan içine düşmedi. Çay bardağı soğuyunca dibinde kalan çayı içmeye görünce hemen geliyor yine de.. dibinde az olunca soğuk olduğunu anladı. Bazı kuşlar çaya düşkün oluyor ne yazık ki

Birini suçlamak kimsenin haddi değil ama şuursuz bir hayvanın canı söz konusu olunca insan üzülüyor maalesef... bizimki de çaya saldırıyor, ya bardağın üzerine bir şey koyuyorum ya da elimden bile bırakmıyorum bardağı. Keza kuşumun içine düştüğünü hayal etmek bile sızlatıyor vicdanımı.
temkinli olmalıyız, zorundayız.

Birini suçlamak kimsenin haddi değil ama şuursuz bir hayvanın canı söz konusu olunca insan üzülüyor maalesef... bizimki de çaya saldırıyor, ya bardağın üzerine bir şey koyuyorum ya da elimden bile bırakmıyorum bardağı. Keza kuşumun içine düştüğünü hayal etmek bile sızlatıyor vicdanımı.
temkinli olmalıyız, zorundayız.
Tabiki hemfikiriz çok dikkat etmek lazım

Geri