Muhabbet kuşum kafasını kuscakak gibi yapıyor

Dostum bu kuş kaç günde böyle oldu?? İyileşse bile kafes hastalığa çok müsait. Plastik tünek, boyalı kafes, ızgara teli yok doğrudan dışkı teması var... önerilen ilacı kullanin, yemini suyunu tünediği yere yakin ulasabilecegi mesafede takın. Yemiyorsa kursaktan besleme yapılması gerek. İnşallah iyileşir, iyileştiği vakit kafesi ve malzemeleri degistirin
Dostum bu kuş kaç günde böyle oldu?? İyileşse bile kafes hastalığa çok müsait. Plastik tünek, boyalı kafes, ızgara teli yok doğrudan dışkı teması var... önerilen ilacı kullanin, yemini suyunu tünediği yere yakin ulasabilecegi mesafede takın. Yemiyorsa kursaktan besleme yapılması gerek. İnşallah iyileşir, iyileştiği vakit kafesi ve malzemeleri degistirin.
Galiba 3 -4 gündür böyle tam vakit hatırlamıyorum ilk vakitler çok neşeli ve mutluydu bende kur yapıyor sandım.iyileşsin ilk isim herşeyi değiştirmek olacak..

Eğer o hale geldiyse kurtarmak zor olacak maalesef

Evde şırınga varsa ilaçlı sudan içirmeye çalışın

Bırakın kussun kusması durunca ilaçlı sudan verin

Başınız sağolsun. Üzüldüm.
Özür dilerim ya erken başlasam kurtulurmuş gitti güzelim çok mutlu kuştu hep ben ihmalkarsizligim ve cahilligim yüzünden öldü bu da.Daha da artık 2 ayda 2 kuş ölümü sonrası hayatıma bir daha bu cahillik seviyesi ile kuş sokmayı düşünmem, Teşekkür ederim Selçuk hocam yardiminiz için.

Geri